Záložky

Asfalt Nitro

Alternativní názvy:

Asphalt Nitro je dalším projektem z oblíbené série simulací jízdy. Hra je dostupná na mobilních zařízeních. Grafika je vynikající kvality, krajiny jsou velmi krásné, hlasové herectví je tradičně dobře provedeno. Výběr hudby je energický, některé skladby s největší pravděpodobností budete chtít přidat do své hudební knihovny. Optimalizace je dobrá, ale abyste mohli hrát s maximální kvalitou grafiky, budete potřebovat vlajkové zařízení.

Rozvíjejte svou kariéru závodního jezdce, plňte vedlejší mise a řiďte nejrychlejší modely aut.

Cesta k úspěchu nebude snadná, ne každý ji dokáže překonat.

Abyste uspěli, musíte splnit několik úkolů:

  • Doplňte svůj vozový park o nová auta
  • Vylepšete svá vozidla, aby byla rychlejší
  • Zdokonalte své řidičské dovednosti a vyhrajte závody
  • Soutěžte s hráči z celého světa
  • Získejte ceny, budete je potřebovat

To vše a mnohem více na vás čeká během hry, ale než začnete, projděte si pár výukových misí. Ovládací prvky jsou uživatelsky přívětivé a lze je přizpůsobit tak, aby vyhovovaly individuálním preferencím. Podporovány jsou všechny oblíbené modely gamepadů.

Jako obvykle v takových hrách budete muset začít hrát s jedním autem a omezenými zdroji. Obtížnost závodů v této fázi je nízká, budete mít možnost rychle rozšířit svůj vozový park a vydělat peníze na upgrade aut.

Více herních režimů:

  1. Multi-Rival Classic Race
  2. Policejní honička
  3. Infekce
  4. Eliminační závod

A několik dalších režimů, o kterých se dozvíte, když budete hrát Asphalt Nitro.

Přestože hra patří do žánru závodních simulátorů, nepředstírá realitu. Auta zní věrohodně, ale ovládání přesně nenapodobuje chování skutečného auta. Nezabrání vám to při závodění se bavit. Je možné nastavit, jak moc vám hra pomůže řídit auto.

Obtížnost tratí se postupně zvyšuje, auta ovládaná AI se také postupně zrychlují.

Bude zde možnost závodit s ostatními hráči, toto je nejzajímavější režim.

Dokončením denních úkolů můžete nejen zlepšit úroveň svých dovedností, ale také získat ceny.

Nevypínejte automatické aktualizace ani nehledejte nové verze ručně, abyste o prázdninách nepřišli o tematické události.

Obchod ve hře vám umožní nakupovat zesilovače, karty do auta a další zboží. Za nákupy můžete platit herní měnou nebo penězi. Není nutné utrácet peníze, můžete hrát i bez nich. Je to pohodlný způsob, jak vyjádřit vděčnost vývojářům.

Abyste mohli hrát Asphalt Nitro, potřebujete připojení k internetu. Vhodné jako internet mobilního operátora při dostatečné rychlosti a wifi síť.

Asphalt Nitro si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď a staňte se závodníkem číslo jedna v žebříčku a sbírejte sbírku superaut!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more