Záložky

Armored Warfare projektu Armata

Alternativní názvy: Projekt Armata
^^1

Armored Warfare strategické simulace válčení tanku3^^

uvolnění developer připravuje novou hru ozbrojené války, je multiplayer online bitvy tankové simulátor. Fanoušci válčení pomocí vojenského materiálu budou vytvořeny skvělá hra plán je zpracován do nejmenších detailů, a počet zařízení, přesahuje všechny podobné projekty.

Armored Warfare je simulátor, ve kterém hráč může mít:

    ^^9 různých vojenského vybavení a dělostřelectvo, ^^9 se sjednotily do klanů s přáteli lepší bojeschopnosti, * 9 * vlak a čerpá posádka bojové vozidlo,
  • nálada v velitelů bojových posádek a transplantovat je od stroje ke stroji.

Navíc, hráči mají příležitost vybudovat a hájit své vlastní základnu. Každá budova na vojenské základně přináší bonusy, urychluje proces čerpací techniky, zbraní nebo posádky. Hráči mohou koordinovat své činnosti, hraje spolu s textovým chatu on-line, aby vytvořily společnou strategii a taktiku boje.

Vyrovnání technologii děje v hangáru a karta bojů v otevřené krajině, může bojovat ve všech ročních obdobích, v zimě, v létě, na podzim a na jaře. Téměř všechny scenérie, mosty a konstrukce na mapě vojenské konfrontace může být vyhozena do povětří a zničili. Jen místa jsou rozděleny do bojů ve volné přírodě a městského boje.

Hra neznamená rozdělení zemí bojová vozidla vývojářům, hráč je dán několik dodavatelů, od kterých můžete koupit různé druhy zařízení, výrobci různých zemí, takže jedna databáze může být umístěna a T -90 a Leopard 2.

Hráči jsou vyzváni ke stažení ozbrojené války získat nezapomenutelný zážitek a krásný čas, připadal si jako skutečný vítěz v moderní válce.

1^^Přehled vojenské techniky Armored Warfare^2.3^

vývojáři dát hráčům širokou škálu výběru technologie pro účely a role na bojišti:

  • Bojové tanky - je nejspolehlivější a užitečná technika, jsou dobře vyzbrojeni vynikající výzbroji. Pár, tři úrovně bojových zkušeností a po vhodné čerpací mají technologické vybavení, kontrola rakety, se kterou si můžete zničit nepřítele, i když se skrývá v útulku. Chcete-li chránit efektivní využití ochrany kouře, který se bude pohybovat rychle pryč do bezpečné vzdálenosti po detekci.
  • ^^9 bojová obrněná vozidla ve hře jsou využívány především pro průzkum. Mezi ně patří velmi odlišný vojenské vybavení. Kolové skauti špatně chráněn a těžce ozbrojený, ale rozvíjet větší rychlost, ovládat je obtížné, ale s vhodnými dovednostmi a hodně dělostřelectvo může vytáhnout nepřátele. ^^9 BVP pomalejší než seznamovací jízdy, ale vybavena silnějšími zbraněmi a může působit problémy i tanky a obrněné jednotky z výše uvedených, může to vydržet více návštěv. ^^9 Tank Destroyer - rychlost stroje na kolečkách s tenkou brnění a hlavní zbraně tanku. Jejich přítomnost je nutná pro strategii a požární schodiště do boje v záloze, ale délka života tohoto vozu je velmi krátká. ^^9 Dělostřelecké - hašení požárů ze zadního, osvětlení a kouřové rakety.

Hra obrněná Warfare koupit balíček strany beta, který se bude dát hráči šanci vidět a hrát jako první, rezervovat si přezdívku, aby se zlato a prémie status přiděleném čase získat unikátní velitel posádky a válečný stroj průkopník. Vaše stratég a hrdina ozbrojené války.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more