Záložky

Arknights

Alternativní názvy:
Strategie

Arknights pro mobilní zařízení v žánru tower defense. Grafika je v anime stylu dobrá. Kvalita zvuku je dobrá a hudba pěkná.

Během hry se stanete nejdůležitější osobou na ostrově Rhodos. Ale nemyslete si, že budete odpočívat v tropickém ráji, ono to tak vůbec není. Pomozte místní farmaceutické společnosti zničit extrémně nebezpečnou infekci.

Úkol by se zdál nemožný, pokud nerozumíte medicíně, ale naštěstí budete mít zkušeného vůdce jménem Amiya.

Najměte si operátory, aby mezi ně rozdělili úkoly. Hlavním úkolem je chránit obyvatele ostrova před nebezpečnou infekcí.

Během mise narazíte na spoustu obtíží:

  • Vyberte místa, kde bude nejjednodušší zastavit postup nepřítele
  • Kombinujte operátory s různými dovednostmi na bojišti
  • Když je čas zvýšit úroveň vašich bojovníků
  • Vyberte si cestu vývoje, která vyhovuje vašemu stylu hry
  • Použijte speciální útoky, když si myslíte, že je to nejužitečnější

Dokončením položek v tomto seznamu zvýšíte šanci na úspěch mise.

Než začnete, neuškodí vám projít malým školením a pochopit ovládací rozhraní.

Doplňte svou armádu o stovky unikátních operátorů. Všechny jsou rozděleny do několika tříd. Vytvořte tým tak, aby se dovednosti bojovníků vzájemně doplňovaly a porážely davy nepřátel.

Nezapomeňte vylepšit dovednosti hlavní postavy, někdy tyto schopnosti určují, zda můžete misi vyhrát.

Je důležité správně alokovat zdroje. Zvyšování počtu operátorů přináší více výhod než zlepšování jejich vlastností a zvyšování úrovně. Proto se nejprve snažte využít maximální počet bojovníků a pouze pole tohoto zvyšujte jejich úroveň.

Hraní Arknights bude zajímavé pro všechny fanoušky anime, ale doporučuje se to vyzkoušet i ostatním, třeba se jim to bude líbit. Hra kombinuje více žánrů najednou, nechybí prvky z RPG a strategie. Soundtrack hry je působivý, veškerá hudba je v japonském stylu. Postavy znějí věrohodně, protože je namluvili skuteční herci.

denní návštěva bude odměněna pěknými dárky od tvůrců hry. Na konci týdne na vás čekají ještě hodnotnější ceny, pokud jste nevynechali ani den.

Často se konají prázdninové akce. Během této doby budete mít možnost vyhrát jedinečné ceny.

Abyste soutěž zahájili včas, nevypínejte automatické aktualizace hry.

Obchod ve hře pravidelně obměňuje zásoby. Můžete si koupit užitečné předměty, boostery a mnoho dalšího. Často jsou prodejní dny. Za nákupy můžete platit herní měnou nebo skutečnými penězi. Není nutné utrácet peníze, jedná se o dobrovolné poděkování vývojářům za jejich práci.

Arknights si můžete zdarma stáhnout na Android pomocí odkazu na této stránce.

Začněte hrát hned teď a bavte se zabíjením zlých bakterií ve světě anime!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more