Záložky

Bohové Arena

Alternativní názvy: Bohové Arena

Bohové Arena hra, kterou si můžete hned hrát on-line.

Zde se setkáte se světem moudré čaroděje, válečníky, velmi mazaný zlodějů. Musíte porazit všechny nepřátele, získat klíč k nesmrtelnosti.

Pokud jste opravdový hrdina a nebojí ničeho, pak je tato hra pro vás, protože budete muset vyzvat bohy, a že síla není pro každého.

V online hře je registrace Arena Gods možné prostřednictvím sociálních sítí: Facebook, VKontakte, spolužáci a můj svět. Můžete se také zaregistrovat přes webové stránky hry. Pro úspěšnou registraci je nutné zadat:

1) e-mailovou adresu.

2) název, který bude viditelný všem hráčům.

3) Zadejte heslo.

V Bohové Arena hru hrát, budete vyberte znak, který budete muset dostat quest pro začátečníky. Díky této cestě se setkáte se všemi pravidly hry.

Arena of Gods on-line hra, která zahrnuje tripartitní konfrontaci. Můžete bojovat jen pro sebe a před dalšími dvěma stranami.

Simulace v Bohové arény se trestá pokutou. Jste povinni napadnout všechny nepřátele různé strany, nebo alespoň použít auto-kop. V případě nečinnosti můžete zaútočit s bleskem.

Je-li jedna strana selhala nebo bojovníci Některé strany nepřišel dost bojovat, pak se nemohou zapojit do hry, ale bitva se odehrává mezi dvěma zbývajícími týmy.

Game Arena Bogov má řadu funkcí:

1) Během bitvy, může být přítomna každá strana ve stejné době více než 30 znaků.

2) Pokud postava zemře, pak za to může začít nový znak část.

3) Je-li, aby se spustit hru, vy jste říkal, že nejsou k dispozici žádné sedačky, můžete "dostat do souladu" před podáním žádosti o speciální položky. Jakmile odešlete tuto aplikaci, nebudete moci pokračovat ve hře a umístění, které chtěl bojovat.

Vedení Game Arena Gods je definována takto:

1) Po půl hodině na každém místě po boji, určenou "Leader", je hrdina, který by mohl způsobit největší počet tepů (poškození) na jejich oponenty.

2) Vůdce může přenést jakoukoliv funkci vedoucí charakteru, který je v jeho týmu. Je-li vůdce zemře, vedení tlačítka se automaticky přenáší na další znak, který způsobil největší množství škod.

3) Pomocí tohoto tlačítka, můžete vůdce přesunout své hráče, aby nezbytné mu poskytnout, v tomto případě, příležitost pro taktických manévrů v boji.

Na herních úrovní Arena Gods působí "plovoucí" mezní účastníky.

Před každým scéně způsobila počet aktivních postav v každé požadované úrovně závislosti. Tady, z nejmenšího počtu odečte určité procento, což je "lidský faktor" a číslo je určen maximální počet účastníků na každé straně arény.

Maximální počet účastníků lze nalézt v konkrétní možnosti v herním panelu.

Arena Bogov - hra pro opravdové hrdiny!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more