Záložky

Apocalypse 2056

Alternativní názvy: Apocalypse 2056

Apocalypse 2056 on-line - bez tahová strategická hra. 2056, Země pochopil soudný den katastrofy ke katastrofě, lidé zahynou, silné teplo neušetří nikoho není. Antarktida - místo, kde zbývající obyvatelé planety alespoň, jak to může přežít, aniž by se prakticky nic žít. Někdo vyvolává střelbu rampage, a který se nachází na klidném zabývá těžby zdrojů.

A co vy? Chtěl jsem zažít svět po globální katastrofě?

Apocalypse 2056 hry pro online hraní bez problémů nabízí tyto systémové požadavky:

• průměrné nastavení PC;

• Intrenet připojení k síti.

Pokud jste již nesnesitelné a já chci hrát v Apocalypse 2056 je třeba složit formalizaci hry. Registrace Apocalypse 2056 nebude trvat tak velmi jednoduchá a rychlá. Hlavní zkontrolujte informace:

1. navštivte oficiální stránky hry Apokalypsy 2056;

2. vyberte - registrace;

3. zadejte název pro budoucnost vaší postavy;

4. vyberte podlahu,

. 5. navržených tříd, přečtěte si o nich informace ukazhaite, ve kterém chcete skládat;

6. Vyberte závod, ve kterém ENTER

7. zaškrtněte, pokud jste si přečetli a souhlasíte s podmínkami dohody o uživatele

8. pak klikněte na znaménko -.

A teď jsi tady. Děsivé pohled - není pro lidi se slabým srdcem. Nyní je Váš úkol je jednoduchý: přežít v tomto světě násilí. Jak již bylo zmíněno ve hře Apocalypse 2056 si můžete zahrát jednu ze tří navrhovaných kategorií:

• vojáků

• vpřed;

• Scout.

Soldier - univerzální, přesné třída bojovník za velkých bitvách na střední vzdálenosti. Způsobí mírné poškození. Zručný zbraněmi jakéhokoli typu. Není silný pancíř.

Assault - dobrá příchod zblízka. Má dovedností držení nože. Způsobuje těžké škody. Má nejsilnější pancíř. Slabá stránka - zranitelný na dlouhé vzdálenosti od nepřítele, ale má dobrou zásobu životů.

Scout - vhodné pro vedení dálkového bitvu - rychlý a hbitý. Na desáté úrovni má odstřelovací puška. Má lehké brnění, i když není silný v boji zblízka, ale nejlepší na dlouhé vzdálenosti.

Také si Apocalypse 2056 Hra nabízí na výběr závodu

• Homo;

• DOE;

• Eco.

A kromě toho, že potkáte na místě, co byste si měli přečíst: výroba, charakter, schopnosti, karty, obchod, klany, chat, questy, zbraně, brnění, implantáty, monstra, tipy a dějiny světa.

Samozřejmě, že po takovém případě ve světě bude zvláštní bytosti, které budou nutně v rozporu s každodenním životem - monstra.

Na obranu, bitvy a povolání výroba budete mít za úkol pro provádění, které bude pobírat podporu.

A jen tak mimochodem, že by šel do boje, je nutné buď házet sám žádost nebo pozvánku obdrželi ostatním uživatelům.

Zahrajte si hru on-line Apocalypse 2056 docela zábavný. A to vše díky vysoce kvalitní, světlé grafiky - realistické postavy, monstra, a celý svět po katastrofách. Zdá se spolu s postavami, ve kterých všechno.

Můžete přejít do hry procesu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more