Záložky

Rozzlobený Zvířata

Alternativní názvy: Angry Animals, zlobí zvířata

Angri Patsy hra s nádhernou grafikou a zajímavým spiknutí vám umožní ponořit se do nádherného pohádkového světa plného dobrodružství a boje. "Miliony před lety, zvířátka užívat si života na Zemi. Ale ... "- začíná těmito slovy jednoho z nejhorších konfrontací predátory a býložravce. A teď je čas zasáhnout obnovit pořádek a obnovit rovnováhu.

Připojte se do hry zlobí zvířata jednoduchý: nejprve musíte vybrat jméno a pohlaví charakteru, a pak zvolte Zobrazit - kočky, veverky nebo tučňáci. Domy postavené protein rychleji kočku rychlejší čištění území a stavební tučňáky snazší snášet zlo dinosaurs útok. Rozzlobený Zvířata registrace on-line umožňuje, aby zvážila, jaké výhody se chcete dostat - Cat agility, rychlost, sílu nebo proteinové tučňáky. Brzy ve hře budete pomáhat asistenta. Pokud hrajete pro kočky, ti mu budou říkat "Kitty".

Rozzlobený Zvířata umožňuje přehrávat z jakéhokoliv místa, kde je počítač a internet, protože systémové požadavky pro tuto hru, že jsou prostě směšné - přístup k internetu, prohlížeč s podporou Flash (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, atd. . ), A počítač, který nemůže vyrovnat s takovým hry, pokud to nestojí Polytechnic Museum, to bude brzy.

V této hře jsou vlastnosti znaků, které mají vliv na výsledek bitvy s dinosaury: to Bravery, velikosti, Péče o tělo, péče, vedení, skrýt a podle závodit některé z nich jsou lepší než ostatní rozvinuté.

Registrace zlobí zvířata skončila a hra již začala. Mezitím, vaše raketa zlomil, a nevíte jak dál na malém ostrově zcela cizí na vás planetu. Za prvé, budete muset vyčistit prostor pro výstavbu plevele. Třeba u nás najdeš několik užitečných zdrojů během výkopu. V první řadě je třeba vytvořit mléčnou farmu, která bude produkovat 10 jednotek mléka za hodinu.

Rozzlobený zvířata online hra má následující sadu zdrojů - dřevo, kov, energie pro budovy, stejně jako mléko a byliny pro udržení zdravého těla. Rozzlobený zvířata online hra má rozvinutý systém questů a různých úkolů, z nichž první bylo jasné místo k životu a vybudovat farmu. Nyní se můžete dostat své zasloužené ocenění - 10 dřevo, kov 10, 10 a 10 energie mléko. Dalším krokem je výstavba budov pro výrobu jednotlivých zdrojů - jako např. pily nebo železa dolu. Kromě toho, každý z domů má zlepšit - například, pokud máte zkušenosti a dostatečné finanční prostředky mohou obrátit vaši pilu na pilu a vyrábět mnohonásobně více prostředků. Ale zatímco vaše městečko není schopen odolat příliv predátorů, tak jemně chovat. Dále budete muset vybrat nastavení města. Poté, co zachytil základní zdroje by bylo hezké, pomalu, ale jistě začínají opravy raketu, bude vám příležitost urovnat měsíc, která je tak bohatá na přírodní zdroje. Mezitím, vaše město je dokonce postavena větrné elektrárny a jste připraveni k obraně, dinosauři chytil tě nepřipraveného a vzít všechny zdroje. Sestavte si potřebné budovy a udělat vše pro to, aby obnovit spravedlnost v pohádkovém světě. Potřebujete se bránit, nebo budete hrát zlobí zvířata a pochopit, že jsou poraženi.

Play hra zlobí zvířata on-line a prostě neuvěřitelně zábavné a barevné grafiky opustí jen ty nejlepší dojmy a čas strávený ve hře se nezdá být zcela strávil v shuffle. Zahrajte si on-line hra zlobí zvířata lépe s přáteli, protože spolu můžete rychle a snadno porazit zlé dinosaury. Také hra má obecné hodnocení, které vám umožní pochopit, na jakém místě ve světě jste, a vy budete moci pomoci, nebo rušit některé další hráče na cestě k vítězství.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more