Záložky

Alfa Empire

Alternativní názvy: Alfa Empire

Alpha Empire online - strategická browser-hračka k rukám hráčů, vzrušující rozsáhlé vesmírné bitvy o kontrolu nad galaxií Alpha. V tomto nejkouzelnější a fantastické pozemku s ohromující grafikou jakéhokoliv stylu fantasy fanoušci jsou prostě nejsou schopni opustit lhostejný!

Aby bylo možné ocenit nejnovější technologie, která je vyrobena s použitím Alpha Empire online hry, musí počítač splňovat následující minimální systémové požadavky:

1.

, Pentium 133 MHz (nebo podobný): Procesor

2. Vnitřní paměť 16 MB,

3. Volné místo na disku - 60 MB.

Pokud vše půjde dobře, klidně pokračujte na registrační formulář ve hře Alpha Říše:

Zadejte přihlašovací údaje - jméno, které budete potřebovat ke hře Alpha Říši;

Platnost e-mail adresu pro zasílání herní novinky nebo obnovení hesla,

Použijte heslo,

Heslo ještě jednou;

Zadejte anglická slova z obrázku.

Stisknutím tlačítka "Start Game" Alpha Říše etapa dokončení on-line registrace. V další fázi - výběr z in-game závodů, krátkým popisem, které si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách před přejděte na stránku registrace Athanaton:

1) pozemšťané (oni - lidé) - většina mladých místní závod, ale již oznámila svůj záměr kontrolovat prostor území. Charakteristickým rysem - kombinace brnění / výkonu / rychlosti - umožní jim dobýt obrovské rozlohy vesmíru.

2) Ksenoborgi (brouci) - dokonale adaptabilní a četné závod, ve kterém Alpha říše hrají docela zajímavé, protože obnovit rychleji než všichni zdraví a energie, mají největší šíření škod a jejich lodě - nejlevnější.

3) Drakkar - velmi staré, ale ne-lidský, závod. Zvažte sami nadřazený jiným závodům, které, podle jejich názoru, téměř neliší od zvířat. Nejvhodnější pro ty, kteří mají v úmyslu zúčastnit se hry, ne více než 1-2 krát denně jako lodě Drakkar obchod s energií nejpomalejšímu, ale mnoho. Také, pokud nechcete touží hrát hry on-line Alpha říše častými útoky na cizích zemích, ale jen chci, aby v klidu rozvíjet v jejich systému, pouze se uchylovat k nucené obrany - tento závod bude vyhovovat nejlépe.

Takže jste se rozhodli pro "populární" a začal konečně hrát hru Alpha Empire on-line. Co uvidíte v první řadě:

-Star,

Planet;

Několik asteroidy.

Na tomto místě budete v sektoru domácností ("Metropolis") - Váš osobní prostor, ale dostat tam, kam nikdo nemůže. Hlavní stejná akční hra Alpha Empire Online se odehrává ve společném galaxie se skládá z několika odvětví, které ubytovat tři až sedm planet každý. Chcete-li získat obecného galaxie, otevřený portál a odeslat ji přes kolonizátor.

A co je nejdůležitější, co stojí za zapamatování:

V metropoli nemůže dostat nikdo, ale vy,

Slabá-přes portál může projít pouze kolonizátor a průzkum;

Můžete sedět celý život v metropoli, ale s největší pravděpodobností budete mít z toho unavená. Vytvořit kolonie! Zejména bez kolonií, bude hra mít význam;

Mapa nemůžete najít svůj systém, prostě proto, že tam není.

Řád věcí, který diktuje online hra Alpha Empire, se scvrkává na následujících akcí: šetří zdroje, ke studiu trojrozměrné technologie strom technologií pro zlepšení planety a kolonizovat nové sestavení flotilu! Určitě něco, co mají dělat a kde rostou, tak ... vítejte do vesmíru na palubě!

Ti
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more