Záložky

Lákat

Alternativní názvy: Allure, Glamour

Vítejte ve fascinujícím světě fantazie Allure on-line!

Počínaje tento svět dal velký pán, co vytvořil z chaosu nebe a země. Pán země je obydlena lidmi, obloha vymazány duchy. Pak se na Zemi objevil mazaný zlých kouzelníků, kteří našli sílu ze zdroje, který byl nazýván "krev Velkého Pána." Mágové poslouchat síly přírody, s jejich kouzly, kouzelníci podřízen slabou lidskou mysl. Clan duchové, hrdě nazývá sám sebe "Pán těla," opovrhoval smrtelníky žijící na Zemi. Kouzelníci a duchové bojovali mezi sebou o moc nad světem, a tam byl žádný konec této války, a byl v něm vítěz.

Mezitím lidé vytvořili dva mocnou říši a vzal světový osud ve svých rukou. Rozhodující bitva byla vyhrána Žlutého císaře. Allied nutí kouzelníky, lihoviny a lidé, kteří klaněli se jim, byla rozbita, jejich pán byl zabit v bitvě. Nejsilnější ze tří králů byl uvězněn v magickém nádobě.

Devět století lidí, kouzelníků a duchů žili ve světové říši lidí se rozrostla a prosperovala.

Ale v průběhu staletí síly kouzel oslabena.

A klášterní kouzelník, se stala ztělesněním zlých sil, kteří touží na svobodě, touží zničit a zotročit lidskou rasu je nádherný svět, který zahrnuje Allure online hru.

Kde je statečný válečník, který porazil síly zla? Je-li moudrý kouzelník, který krotí zlé duchy a nepřátele se ponořit do prachu? A kde je moudrý generál, který povede armádu mužů do boje a zachránit svět před zkázou? Možná, že je budete stát hrdinou a zachráncem tohoto krásného světa?

Allure on-line hra má velmi skromné ​​požadavky na systém

  • Intel Pentium IV 2,33 GHz
  • 256 MB RAM
  • 128 MB grafická karta
  • Připojení k internetu

Chcete-li začít hrát hru Allure on-line, musíte se zaregistrovat herní postavu.

Připojte se do hry Allure je velmi jednoduché. V pravém horním rohu bloku "Autorizace" klikněte na tlačítko "registrace".

Na další stránce zadejte login (kdo razil jméno svého hrdiny), zadejte silný heslo a jeho e - [ _20_] mailová (jedná - jde o aktivační kód). Také je potřeba přečíst a potvrdit svůj souhlas s , pokud jde o tuto dohodu a pravidla hry .

Klikněte na tlačítko "Registrovat". Allure-line kontrola prošel.

Chcete-li hrát hru on-line Allure, musíte si vybrat znak z následovníků tří škol magie a bojového umění - tři hratelných tříd .

Cobo - mistři boje s mečem, skvělý útok a obrana, schopná zkrotit divoká zvířata, a proměnili je v věrných přátel a kamarádů.

Amrita - mocní čarodějové, které jsou předmětem síly větru, země a ohně. Pomocí kouzla a kouzla, mohou okamžitě nastěhovat prostor a dodat zdrcující údery na velké vzdálenosti.

Přívrženci PO - střelci, a mají sílu větru, stejně jako luk a šípy. Hluboké znalosti filozofie a schopnost k self-koncentraci, aby byly nezastavitelný v boji.

Mezi stoupenci různých škol je neustálý boj o nadvládu, z nichž každý má své vlastní silné a slabé stránky.

Allure Online hra vám dává možnost vybrat si příjemný charakter, který bude vyhovovat vašemu vkusu a schopnosti.

Registrace Allure odhalí vám obrovské fantasy svět starověkých mystérií a zázraky, vytvořené pomocí nejnovější počítačové technologie. Dokonale čitelné, jasné a realistické krajiny se liší v závislosti na ročním období a počasí. Uvidíte, jak se květiny kvetou na jaře, v létě teplo a sucho, na podzim listy žloutnou a pádu. V zimě je všechno pokryté sněhem a ledem, a dostane pár zlověstný, protože v zimě - zatímco zlí duchové.

Play Allure - to znamená, že prozkoumat tajemné sklepení bojovat děsivé příšery a téměř neporazitelný bludiště . Vítězství bylo obtížné, ale odměny jsou skvělé - kouzlo artefakty , magic Kniha , otevírá cestu k nové a nové hry lokalit, s novými úkoly a questy, nové nepřátele a ocenění. Boj může být i sám a s týmem důvěryhodných přátel.

Samozřejmě nejzajímavější - je to souboj s ostatními hráči dvouhru a masivních bitvách .

Pokud jste unaveni z boje, nebo prostě chtějí upgradovat své zbraně a brnění, můžete zkusit sami v roli obchodníka .

Collect pěst vůli a odvahu, pozvat opravdové přátele a začít hrát v Allure!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more