Záložky

Allods Online

Alternativní názvy: Allods Online

Allods on-line - to je první opravdu stojí za to hrát ruští vývojáři světové proslulosti. Bohužel, ruské MMORPG hry nejsou moc uživatelů potěší, ale on-line hra Rage - to je jasně výjimka z pravidla. Přes rozsáhlé testování, aby odstranily všechny druhy znevýhodnění, vývojáři odvedli skvělou práci, která nese ovoce - hra Allods Online způsobil rozruch kolem vás!

Připojte se do hry Rage běží na standardním programu pro tento druh her. Chcete-li začít, budete muset stáhnout klienta, nebo je tam možnost, aby si ji koupili, a najednou kompletní s určitou rezervou "lokální měny". Allods Online registrace je i vytvoření jejich profilu na webu. Takže po dokončení registrace Rage, můžete přejít přímo do hry.

Dále musíte určit jeho povahu, že nejprve bude dělat dost obtížné. Zde je třeba zvolit, které třídy, rasy, a strana konfliktu bude léčit podřízen. Zahrajte si online hru Rage je možné dvěma frakcemi - Říše a Ligy. Přirozeně charakterizovány svou vlastní jedinečnost, a proto je každý znak má své vlastní odměny. Také na začátku hry budete muset vybrat vzhled hrdiny, co je třeba brát vážně, protože hra se změní vzhled nemožné. Hra má šest parametrů výběru postavy. A pokud hrajete za pohanům, a bude nutné, aby váš mazlíček přezdívku.

Další možné závodit a třídy. Allods Online je hra, kde v Říši, následující závody: Orcs, Hadagantsi a rebelové. Hra pro ligu, můžete vybrat: elfové gibberlingom, Kaniytsev. Samozřejmě, že výběr charakteru, musíte si uvědomit, že každý z nich má své výhody a nevýhody. Tím, že je třeba zvolit znak, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu hry.

Zahrajte si hru Allods Online, můžete se pro následující třídy: Průvodce, Scout, bojovník, mystik, Templar, Priest, pohanských a Necromancer.

Docela dobře pomáhá hrát Rage obchod dar, který je také nazýván obchod kuriozit. Je možné koupit všechny, že duše touhy, z různých lektvarů a dovedností, a konče různými doplňky pro vaše astrální vozidla. Můžete si také zakoupit různé druhy pomoci v řemeslech a jedinečný styl jeho charakteru.

Zajímavostí hry je, aby se svatby. Pokud chcete, aby vaše postava se stala blíž a šetrnější k charakteru svého přítele nebo přítelkyni, můžete chatovat ve hře uzavřít tento posvátný svazek.

Hra množství různých věcí, které můžete získat pro provádění úkolů vybraných davy a mnoho dalších, kde. Při absenci potřebných věcí, můžete vždy použít aukci, kde je téměř vše.

Je docela obtížné hra se vyrovnává. Pokud počáteční hladiny, je to ještě snesitelné, senior - jen vrah! Proto bez pomoci obchodu Donata neudělal.

Zvýší možnost použití hrdina může uctívat jiné bohy. K tomu je třeba zakoupit speciální položky z obchodu Donato a myrhu látky, pro které bude účtován herní měnu. Ale výsledek stojí za to! Zisk, jako je například poškození o 50%, je docela působivé.

Ve hře je sedm profese. Ty lze zhruba rozdělit na ty, které jsou vyráběny předměty, a ty zdroje, které jsou shromažďovány.

Důležitým aspektem hry je vaše pověst. Můžete si ji vyzvednout přerušení monstra nebo plněním různých úkolů. Chcete-li mít největší pověst tím či oním frakci, protože ovlivňuje velikost bonusů, které obdrží od něj.

Rysem hry je také zveřejněn "ruský" téma, které není špatné, přivedl k životu. Ne tak docela zvyklí vidět Orc procházel ulicemi 50. let, ale souhlasí s tím, že každá hra by měla být "zlatým hřebem" a v této hře je výrazný. Allods online hra je zcela zdarma, ale s cílem urychlit proces vývoje postavy a "sebevědomě postavit na vlastní nohy" v obchodě k dispozici Donato. Samozřejmě, za všechno, co dělá život jednodušší která má být zaplacena, a bez výjimky je obchod Donato.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more