Záložky

Alice: Madness Returns

Alternativní názvy: Alice: Madness Returns

Hry Alice: Madness Returns - projekt vyrobený v nejlepších tradicích tohoto žánru "akční dobrodružství", v níž jsou všechny události z pohledu třetí osoby. Jako vývojář hry byly provedeny podle čínského studia Spicy Horse. První širší publikum projekt byl představen v polovině roku 2011. Tato hra byla vytvořena speciálně pro osobní počítače a pro své oblíbené konzole a set-top boxy.

Alice Madnes Zpět vypráví tragický příběh Alice dívky, jejichž rodiče byli zabiti v hrozném požáru před několika lety. Hlavní hrdina přežil, ale tato tragédie neprošel pro dívky beze stopy. Po požáru Alice převezen do psychiatrické léčebny, kde měla bojovat každý den se svými vzpomínkami a obavy. Takže deset let léčby v mysli dívek vytvořit svůj vlastní svět - druh hezká divů pro Alici. Během této doby hrdinka se zotavil a nyní může opustit zdi nemocnice, ale takové trauma prostě nezmizí ...

Alice: Madness Returns pc bude demonstrovat naše životy Alice i mimo nemocnice. Dívka se snaží žít v tichosti v Londýně, se pravidelně setkává s psychology, ale hrozné halucinace stále se jí to nedovolil. Alice si uvědomuje, že se jich zbavit, budete muset najít a uvolnit příčinou utrpení. V Alice: Madness Returns se hrát, jak praxe ukazuje velmi zajímavé, jak neobvyklý příběh je vážně uvažovat a vyvinout zcela atypický technologií hru. V Londýně, hlavní postava mít těžké časy - sny, vzpomínky, pár fotek a pak se objeví v paměti. Možná by bylo lepší, kdyby to bude žít navždy v říši divů?

Chcete-li spustit hru, budete muset Alice: Madness Returns ke stažení instalačního souboru. Moderní torrent trackerů bude to rychle a snadno. Jakmile vstoupíte do projektu, se dozvíte, že jediné místo, kde spása vaší hlavní postavy ztratila svou sílu. Za celou dobu, dokud dívka utekla z problémů, na jeho vlastní, jeho fiktivní země hodně změnila, a to i podařilo proniknout zlo zde. Jak jste asi uhodli, hry Alice: Madness Returns se vás na důležitou misi - zachránit Alenka v říši divů.

Hra je děj je konvenčně rozdělen do dvou částí, a budou muset vypořádat s událostí, které nastaly v době, a s vzestupy a pády imaginárního světa. Výborná grafika umožňuje nejlepší způsob, jak demonstrovat rozdíly světů: skutečný London je poměrně hloupý a nudný, ale imaginární svět je prostě úžasné světlé barvy. Sledovat stav hlavního hrdiny může být, pokud jde o porozumění, které mohou být lepší přes některé bonusy nebo poklesu vlivem nepřátel.

Osobně zjistit pravdivost výše uvedeného může být díval se na Alice: Madness Returns video trailer, který bude jistě intrik vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more