Záložky

AirRivals

Alternativní názvy: AirRivals

AirRivals online - bezplatná multiplayerová online hra je simulátor leteckých bojů na futuristického bojovníka. Samozřejmě, že to, co AirRivals online hra patří do žánru "simulace", neznamená to, že piloti letectva budou moci někdy navštívit kormidlo letadla ve hře, ale vedení a funkce je k dispozici pro hráče, je hoden žánru hry.

Připojte se do hry AirRivals neměli moc času. Musíte zadat vaši e-mailovou adresu, přezdívku a heslo pro přístup k vašemu účtu, a pak aktivujte ji kliknutím na odkaz z e-mailu.

AirRivals - on-line hra, která vás nenechá se nudit. Systém řízení letadla ve svém vlastním zájmu: hráč může kombinovat s normálními pohybu paměti akrobatických obratů a pestrá včas se dostat ven z boje bez úhony, a dokonce sestřelit nepřítele.

Avialyubiteley budou příjemně překvapeni obrovský výběr náhradních dílů pro letadla, neuvěřitelný arzenál zbraní a různých hratelných tříd letadel. Bombardéry, bojovníci, napadají všechny herní AirRivals online obsahuje plné, tam je i letadlo ... nádrž! Takové letadlo může bojovat ve vzduchu a na zemi.

Navzdory tomu, že budete hrát hry on-line AirRivals grafiky ve hře je na slušné úrovni. Velmi kvalitní dohledat model letadla, a co je nejzajímavější - krajiny umístění. Obvykle v těchto hrách pozornosti okolních oblastí získal jen velmi málo, protože obraz je velmi dynamický a hráč v zobrazení zóně není zaměřen. Ale jakmile budete hrát AirRivals a budete okamžitě pochopit, co - skutečné potěšení z letu nad krásné kopce nebo nekonečných barevných polí poseta balvany. Vizuální efekty dovednosti v boji z asketa a efektní, ale je třeba vzdát hold žánru. Je to stále simulátor.

Myslivost poprvé vyžaduje zvyknout, ale po několika hodinách je těžké si představit jiný způsob, jak koordinovat letadla. Obecně lze říci, že to stojí za zmínku, že právě udělal tohle unikátní kontrolní systém, který se tak rychle stal připojen, a dělá hraní udržení zájmu a urychlovat na další a další bojové mise.

Všechny zbraně ve hře může být zvýšena bez svolení. Se zvyšující se úrovně budou k dispozici k řešení nových druhů náhradních dílů, krytů. Kromě toho, každý nový level si můžete zvýšit některé ze základních parametrů charakteru, jako je ochrana útok, štít, ducha, paliva a energie.

Sociální systém ve hře AirRivals fungovalo docela dobře, na rozdíl od sdružení místních skupin nebo trvalé gildy, hráči dostanou příležitost soutěžit mezi sebou v aréně boje, které přinese do obrovské plus, hodnocení a charakteru. Proto, když Bi začít hrát hry on-line AirRivals, každý pilot jedinečnou příležitost dokázat všem, že je nejsilnější ve hře. Pro všechny, kteří se odvážili hrát AirRivals dokonce dána možnost bojovat s bossy, spojila své síly s členy cechu nebo prchavé nativní spojenců. Souhlasím, velmi zajímavé řešení pro hry, jejichž funkce je prodejna příslušenství simulátory.

Pokud máte celý život sní o nebi, ne courat, protože cílem hrát AirRivals, nemusíte instalovat další klienty a registrační AirRivals trvá jen pár minut! A ať mraky nebude limit pro Vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more