Záložky

Aion Online

Alternativní názvy: Aion Online

Online hry Aion: The Tower of Eternity - multiplayer online hra, která se může vyvinout i na zemi a ve vzduchu. Tvůrci Aion: The Tower of Eternity on-kombinovaná Warcraft a Lineage 2, a vytváří tak nový, neuvěřitelně krásný svět. Hra se odehrává v Atreia - svět kdysi spojila, ale v důsledku různých otřesů, rozdělených do dvou závodech: Elyos a Asmodians, proti a Balaur. Připojte se do hry Aion: The Tower of Eternity je trochu odlišný od standardu. Nejprve musíte stáhnout na kartu soubory herní klient a spusťte jej na nastavení počítače. Nejprve musíte přečíst licenční smlouvu, a pak vyplnit jednoduchý registraci. Aion: The Tower of Eternity kontrolních standardní žádostí o údaje: e-mailovou adresu, uživatelské jméno a heslo. Po stisknutí registru Aion: The Tower of Eternity je připraven k použití. Chcete-li hrát online hry Aion: The Tower of Eternity, musíte vybrat postavu. Vytvoření postavu ve hře, bez ohledu na rasu, reprezentované čtyřmi školami (válečníků, mágů, kněží a skauti), a v každé škole jsou dvě třídy. Proto se při tvorbě postavy ve hře Aion: The Tower of Eternity on-line fascinující. Detailní vývoj malých věcí, které můžete udělat postavu opravdu jedinečný vzhled na jevišti volby nenechá indifferent dokonce častý v MMORPG, a možnost hrát s velikostí znak, který se bude vzpomínat ještě dlouho. Původně ve hře Aion: The Tower of Eternity on-line si vyberete třídu znaků, v závislosti na směru, ve kterém hodláte rozvíjet. Hlavní vlastnosti bojovníka jsou síla a vytrvalost. Bojovník v dalším vývoji se může stát gladiátora nebo opatrovník. Mage je poměrně zranitelná, ale zároveň má velký potenciál útočníky. Mage se může stát kouzelníkem nebo kolečko. Kněz je vedlejší postava na bojišti. Dosáhl svého vrcholu, kněz se může stát léčitelem nebo kouzelník. Scout je chytrý a rychlý zabiják se silným útokem a slabou obranných schopností. Scout se může vyvinout v obou rukou vraha.

Definováno znak musíme vybrat, kdo hrát: pro lehké Elyos a Asmodian ve tmě. Třetí závod - Balaur není hra. Z šesti navržených speciality (při výrobě zbraní a brnění, alchymie, vaření, míru a řemeslných) může postava rozvíjet všech šest, ale nezapomeňte, že co nejvíce rozvíjet více než dvě profese je nepravděpodobné.

Aion: The Tower of Eternity on-line hra umožňuje postava získává křídla dosažení dvanáctý stupeň. Je třeba připomenout, že prostě nebude létat po dlouhou dobu, a tato dovednost bude muset vyvinout zvláštní dovednosti a čerpadel křídla. Hrát hru Aion: The Tower of Eternity on-line přemýšlel, jak lety poskytnout vám možnost sbírat různé předměty, které jsou skryty nad mraky, a může být použit nebo prodán, stejně jako poskytnout možnost provést křídla bitvy ve vzduchu, a pokud je to nutné k úniku z Balaur Křídla jsou nenahraditelnou součástí. Po dosažení levelu 25 znak Aion: The Tower of Eternity hry se stává mnohem zajímavější. Od tohoto okamžiku vaše herní postava je dovoleno účastnit PvP bitev mezi skutečnými lidmi na umístění propasti, kde se k zabíjení znaky, které vyděláte Abyss body, za které bude možné v budoucnu koupit zajímavé věci.

Hrát Aion: The Tower of Eternity osloví všechny fanoušky MMORPG. Hra zachycuje její krásu, a po zkušenostech z bitvy ve vzduchu, když můžete letět tváří v tvář nepříteli v srdci stává teplý a lehký, a chci zopakovat čin mnohokrát.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more