Záložky

Aika Online

Alternativní názvy: Ike Živá

Online hra Aika - je to zajímavé, rozsáhlé MMORPG hra vyvinutá PvP systém, který vám umožní účastnit se velkých bitev, ve kterých se můžete účastnit tisíce hráčů na každé straně. Aika on-line hry hráči se velmi pokládaný pro jednoduché použití a pěkným rozhraním, dobře vyvinuté dějinách světa. Ve hře najdete spoustu zajímavých věcí: Revolution, obléhací nepřátelské hrady a bojovat za pokladem někoho jiného. Aby bylo možné přehrávat Aika on-line stačí se zaregistrovat a stáhnout klienta, který je jen 32 MB.

Připojte se do hry Aika on-line je jednoduché: stiskněte tlačítko registrace, která se nachází na levé straně hlavní stránky a klepněte na kartu stejného jména. Na Aika Online registraci můžete zadat svou e-mailovou adresu, heslo vymyslet, přečíst a přijmout uživatelské ujednání a stisknutí tlačítka pro registraci. Aika on-line registraci lze provést jiným způsobem - přes sociální sítě Vkontakte. V tomto případě bude aplikace zeptat GameNet přístup k obecným informacím ve vašem profilu kdykoliv. Po úspěšné registraci budete přejděte na kartu, kde budete vyzváni ke stažení herní klient. Dále budete muset jít přes jednoduchý proces instalace klienta Aika on-line, který trvá několik minut.

Zahrajte si hru Aika on-line je možné pouze na serveru světa. Dále jsme si vybrat jednu z pěti her národa, z nichž každá se nachází v samostatném prostoru. Takže Imber - IT válečníci, Keront - národ obchodníků, Therion odkazuje na demokraty, pro občany Akris typické vzpurný duch a touha po nezávislosti, populace Flamma dosáhnout cíle pomocí různých triků. Naproti národ je nejvíce populární můžete vidět malou korunu. Musí také vybrat herní režim PVP nebo PVE. Volba režimu PVP umožňuje napadat ostatní herní postavy. Poté, co definoval národ a přehrávání režim, zvolte jednu z šesti v současné době navrhované herní charakter, čímž určují jejich budoucnost ve hře. Bojovník se specializuje na umění boji zblízka, Paladin používá bílou magii, může čaroděj získat kritický úder nepřítele, kněžka může léčit další bafnut nebo, pokud je to nutné, pomocí šipek v bitvě těžkých zbraní pohybovala a pistoler má zbraně na kratší vzdálenosti.

Aika online hra je tradiční pro tento druh her procesu - vyrovnání nejrůznější způsoby, stejně jako pořizování zbraní a brnění. Je třeba poznamenat, že hra zvýšené schopnosti pouze z mentorů ve vašem městě, a ne automaticky. Musíte mít různé questy, zabíjet monstra, sbírat spadl z nich a prodat jim věci. V Aika on-line můžete shromáždit skupinu podobně smýšlejících a jít na nájezdy v žaláři, a vaše postava po dosažení úrovně 45, můžete jít s přáteli svého národa v nájezdu na jiném národě. Pokud vyhrajete, můžete se stát majitelem různých artefaktů, které lze vyměnit za odměny.

Chcete-li hrát online hry Aika jste se nenudili, vývojáři naznačují, dostanete okřídlený pomocník - debata. Chcete-li to provést, musíte provést speciální úkol. Dále vyberte prvek pro jednání stávajícího čerpadla ji jít paralelně s jeho charakterem. Po úrovni 40, budete moci koupit koně. Všechny lakatsiyah hra Aika on-line existují znaky, které mohou vést vás ze hry, než se na určitém místě. V Aika online hru chtěl hrát pro ty, kteří ocení vtipy, humor a boj. Hračka je velmi zaneprázdněn a nebude vám a vaši přátelé nudit.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more