Záložky

Age Of Fury

Alternativní názvy: Age Of Fury

Age Of Fury hry navržen speciálně pro iPhone a iPad - moderní technologie, pracuje na základě operačního systému iOS. Projekt byl realizován v oblíbené části mnoho hráčů strategického žánru a obsahuje prvky PVP. Hra je vhodná pouze pro ty, kteří si neumí představit svůj život bez fantazie herních bitev. Tato aplikace - skvělý způsob, jak strávit minutu nebo dvě na cestě do práce, stál ve frontě nebo během přestávky na kávu v práci. Živé grafika, jednoduché a přístupné rozhraní, slušná hratelnost - to vše je nejlépe charakterizuje věk Fury.

Age Of Fury on-line - skvělá příležitost cítit se jako skutečný mocný válečník bojuje za čest a svobodu své vlastní království. Můžete si vytvořit svůj vlastní unikátní armádu skládající se z nejsilnějších a nejodvážnějších rytířů. Koneckonců, jen stateční bojovníci, jako jste vy, jsou schopni vyhrát a dosáhnout všech cílů.

Chcete-li spustit hru, budete muset stáhnout a nainstalovat do svého Apple-zařízení. Chcete-li nainstalovat Age Of Fury registrace potřeby kromě toho, že pouze v AppStore. Budete muset zadat dříve nastavený na vašem vlastním telefonu nebo tabletu, a po několika sekundách hra je již nainstalován a bude otevřena pro datování.

Projekt umožňuje týmu. Pokud vaši přátelé hrají Age Of Fury on-line, podělte se o své nálady a myšlenky, pak jste právě udělal pro sebe (a pro jeden tým tak přesně). Můžete se na pár vteřin vytvořit svůj vlastní klan, vyzve jej, a stejně smýšlející přátele, aby se i nadále bojovat s nepřáteli. V takovém případě, pokud máte stále pocit, že laik generalship ve skutečnosti, a nejsou připraveni řídit armádu, budete moci trénovat a získávat zkušenosti v armádě, spojující jeden z existujících klanů. Stručně řečeno, budete prostě nudit jednou - komunikace se stávajícími a nově vznikajících přátel zpozdí vás okamžitě, ale hlavní myšlenka umožní hodiny komunikovat o provádění a rozvoj různých strategií.

Zahrajte si Age Of Fury budete studovat (a spolu s ním, vytvořit novou) příběh o vojenskou konfrontaci mezi obyvateli země a Vozrdivshihsya agresivní smýšlejících obyvatel regionu světa. Tato válka trvala více než třicet let, a dnes jeho výsledky závisí zcela na vás a vašem týmu. Pouze výběr hráči budou mít k dispozici několik základních charakter závodů:

1. Human.

2. Elven.

3. Gnomish.

Přes jejich nezávislost, všechny závody musely sjednotit tváří v tvář nepříteli. Společné úsilí a nakonec nechá dýchat úlevou - zlo bylo poraženo. Nicméně, radost z vítězství trvala velmi dlouho - po krátké vojenské příměří mezhdurasovye konflikty vzplanout s novým elánem. Co všechno by to mohlo vést? Naučte se, když začnete hrát Age Of Fury! Pospěšte si a stáhněte si ji a řekněte o tuto hru najít si nové přátele.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more