Záložky

Age of Strategy

Alternativní názvy:

Age of Strategy je tahová strategická hra, kterou lze hrát na mobilních zařízeních. Hra má zjednodušenou 2D grafiku v retro stylu. Hru to nekazí, ale dodává jí originalitu. Navíc existuje názor, že grafika není pro strategické hry to hlavní. Hlasové herectví je kvalitní, hudba příjemná.

Hra je svým způsobem jedinečná a není jako jiné projekty. Zde najdete více než 500 různých kampaní!

vítězství může být velmi obtížné.

  • Přemýšlejte o každém tahu a snažte se předvídat tahy soupeře
  • Odemkněte nové typy jednotek a kouzel
  • Naučte se technologie, které vám poskytnou výhodu na bojišti
  • Soutěžte s umělou inteligencí nebo skutečnými hráči z celého světa
  • Sbírejte hvězdy za dokončení misí a vyměňujte je za drahokamy

To není vše, co na vás ve hře čeká.

Management je implementován pohodlně. Na začátku hry dostanete užitečné rady, díky kterým se rychle naučíte interakci s rozhraním.

Před hraním Age of Strategy vyberte kampaň. To nebude snadné. Jak již bylo zmíněno výše, ve hře je k dispozici přes 500 kampaní. Existuje mnoho bitev, které se odehrály ve skutečné historii. Mezi nimi jsou slavné bitvy známé po celém světě, jako je bitva o Tróju.

Sbírejte hvězdy, které můžete získat na bojištích. Poté je bude možné vyměnit za drahokamy, které jsou měnou obchodu ve hře.

Na začátku hry nejsou k dispozici všechny typy jednotek a karet, k odemknutí některých budete muset splnit určité podmínky.

Vynalézavější a obratnější generál vyhrává bitvy. Na velikosti armády záleží, ale to není to hlavní. Jak je známo z historie, bitvy často vyhrávaly armády s menším počtem.

Můžete hrát offline proti AI i online proti skutečným lidem.

Vývoj technologie je velmi důležitý. Můžete tak získat silnější armádu s lepšími zbraněmi než nepřítel.

Ne všechny bitvy ve hře mají skutečné prototypy. V některých kampaních jsou magická stvoření a je možné použít bojová kouzla.

Obchod ve hře vám dá možnost nakupovat kouzla za herní měnu, odemykat nové karty a typy vojsk. K platbě jsou přijímány pouze drahé kameny, které jsou měnou hry. Vývojářům lze dobrovolně věnovat skutečné peníze, žádné nákupy truhel nebo předmětů za peníze. Hra nepoužívá mechaniku výplaty k vítězství.

Vývojář je velmi citlivý a pravidelně hru vylepšuje. Přijímá dokonce individuální přání a může přidat zajímavé nové postavy nebo hratelná místa.

Existuje praktický editor, který můžete použít k vytvoření vlastní kampaně.

Age of Strategy si můžete zdarma stáhnout na Android z odkazu na této stránce.

Nainstalujte si hru hned teď a užijte si strategii vytvořenou ve stylu 16bitových her minulých let!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more