Záložky

Age of Frostfall

Alternativní názvy:

Age of Frostfall je vzrušující strategie pro mobilní zařízení. Ve hře najdete kvalitní 3D grafiku v kresleném stylu, dobrý dabing a pěkný výběr hudby.

Play Age of Frostfall Bude to zajímavé. Hra má děj. Musíte zvládnout jednu z pevností zadržujících ledovou temnotu, která chce zničit svět.

Pokud jste sledovali televizní seriál Hra o trůny, můžete snadno uhodnout, s jakým zlem se v této hře bojuje.

Odolání tak silnému nepříteli vyžaduje hodně úsilí:

  • Propracujte se od prostého rolníka k hradnímu vládci
  • Opevněte své obranné linie
  • Bojujte o území bohatá na zdroje
  • Prozkoumejte nové technologie
  • Postavte výrobní budovy a farmy
  • Zvedněte svého vlastního draka. Bude to těžké, ale pomůže to zničit ledová monstra

Ve hře je mnoho zajímavých úkolů a questů.

Na začátku si musíte zajistit své vyrovnání a poté můžete své podíly postupně rozšiřovat.

Pokud nejste příliš zkušení ve strategiích, nebojte se, vývojáři poskytli hře přehledné tutoriály, díky kterým rychle pochopíte herní mechanismy.

Bitvy probíhají ve dvou různých režimech. První je RTS v druhém případě, čeká vás tower defense. Díky této funkci vás hraní neomrzí.

Pokud vás boj omrzí, věnujte pozornost rozvoji města nebo se postarejte o draka. Čím rychleji drak poroste, tím dříve bude moci pomáhat vašim válečníkům v bitvě.

Některé úkoly ve hře můžete splnit sami, zbytek bude vyžadovat pomoc spojenců. Chatujte s ostatními hráči. Vytvářejte aliance a projděte společně questy a nájezdy, abyste získali štědrou kořist.

Ne všichni hráči k vám budou přátelští. Dejte si pozor na útoky na vaši pevnost. Nepřátelské armády nejsou o nic menší hrozbou než ledoví démoni.

Do hry byla implementována změna ročních období. Sezónní svátky a dny velkých sportovních soutěží potěší všechny hráče vzrušujícími výzvami, během kterých můžete získat ceny, které jindy nejsou k dispozici.

Vývojáři se snaží udržet zájem o hru, takže čekáte na hodnotné dárky pro vaši každodenní návštěvu. Nepromeškejte ani den a získejte výhodu oproti hráčům, kteří čas od času hrají.

Obchod ve hře nabízí mnoho zajímavých produktů a pravidelně aktualizovaný sortiment. Mnoho položek je zlevněno. Nákupy jsou možné pomocí herní měny nebo skutečných peněz. Utracením určité částky můžete získat dobrou výhodu nad svými soupeři. Můžete hrát bez investování peněz, ale tato cesta bude trvat trochu déle.

S aktualizacemi se do hry přidávají questy a zvyšuje se počet možností.

Age of Frostfall si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz umístěný na této stránce.

Připojte se ke hře hned teď a velmi brzy budete vlastnit království s nedobytnou pevností a svým vlastním drakem chrlícím oheň!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more