Záložky

Age of Darkness: Final Stand

Alternativní názvy:

Age of Darkness Final Stand je temná RTS hra. Obecně se uznává, že prémiová úroveň grafiky není povinným atributem strategických her, s tím je vše v pořádku. K výběru hudby a dabingu nejsou žádné připomínky, s tím je vše v pořádku.

V této hře budete mít velmi těžký úkol. Zastavte hordy příšer, které přišly ze závoje temnoty, aby zničily veškerý život.

Abyste mohli vyhrávat na bitevním poli a vlnu za vlnou odrážet útoky tisíců nepřátel, budete muset vytvořit pevnost se silnou ochranou.

  • Prozkoumejte na mapě zdroje
  • Postavte průmyslové budovy a obranné stavby
  • Vytvořte mocnou armádu schopnou odolat stvořením noci
  • Přineste světlo do všech koutů světa, rozptýlejte temnotu, která může vysát život
  • Vylepšete své budovy a zvyšte úroveň svých válečníků, jakmile získají zkušenosti

Ale i když se vám podaří splnit všechny tyto úkoly, nečekejte snadné vítězství.

Na několika dalších místech čelí hráči temným silám takové síly.

Abyste čelili silám temnoty, budete potřebovat stejně silné hrdiny. Každý z těchto bojovníků bude mít sadu jedinečných dovedností, díky kterým budou ostatní vojáci v četě silnější. Jak budete získávat zkušenosti a úrovně, budete mít příležitost zlepšit dostupné dovednosti nebo se naučit nové. Snažte se zachránit hrdiny a nenechat je zemřít, čím vyšší úroveň, tím silnější jednotky pod jejich vedením.

Hra je cyklická. Během dne je nejlepší soustředit se na stavbu a těžbu. V noci, kdy je svět zahalen temnotou, odrazte invazi četných nepřátel. Hra vyžaduje silný nervový systém. Není snadné sledovat, kolik výdobytků dne je v noci doslova zničeno během několika sekund zlými duchy. Ale právě to dělá hru jedinečnou a tak zajímavou.

Nebudeš moci sedět za zdmi. Nejcennějším zdrojem ve hře je temná esence. Tuto látku lze získat pouze lovem elitních nočních můr.

Ale nejen, že je budete lovit, oni budou lovit i vaše válečníky. Při lovu buďte opatrní, není těžké se nechat unést a spadnout do zálohy, kde početnější nepřátelé snadno zničí vaši četu.

Bitvy probíhají v reálném čase. Různé bojové techniky jsou účinné proti každému typu nepřítele.

Na první pohled se může zdát, že všechno zlo je stejné, ale není tomu tak.

Na bitevním poli budete čekat:

  1. Spitters - schopný zničit protivníky, aniž by se přiblížil
  2. Crushers způsobí masivní poškození zblízka a je velmi těžké je zabít
  3. Duchové se pohybují velmi rychle
  4. Nightmares Elite Universal Assassins

Nepřátelská armáda se bude skládat z tisíců takových tvorů, pohybujících se jako vlna a smetoucích vše, co jí stojí v cestě.

Age of Darkness Final Stand je obtížné hrát a někdy se budete cítit beznadějně. Ale nepřestávejte bojovat a budete schopni zničit všechny tyto zlé duchy.

Age of Darkness Final Stand ke stažení zdarma na PC, bohužel není jak. Hru lze zakoupit na portálu Steam nebo na webu vývojářů.

Zachraňte svět odsouzený k záhubě před zničením, začněte hrát hned teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more