Záložky

Postižené Tactics Zone

Alternativní názvy: Postižené Tactics Zone

Game chybu Tactics zóna je zcela nová hra klientský počítač. Zde se můžete ponořit do světa bitev, kde potřebujete být pravda taktik.

Game chybu Tactics Zone registrace je k dispozici pouze pro dospělé uživatele. Abyste se mohli zaregistrovat do hry budete muset zadat:

1. Vaše uživatelské jméno.

2. Vaše uživatelské jméno a heslo.

Hra chybu Tactics Zone si můžete zahrát v jednom z režimů uvedených, jakož i pomocí následující dovednosti:

  1. Player vs Player. Tento jedinečný způsob, kde budete bojovat proti skutečným soupeřům.
  2. Režim Krok. V tomto režimu budete moci ukázat své taktické dovednosti.
  3. Ovládací jednotka. Toto je režim, ve kterém, pod vedením celé skupiny vojáků, budete schopni vyrovnat se s libovolným počtem soupeřů.
  4. Použití přístřešky. Použití krytu vám dává možnost použít všechny své taktické dovednosti.
  5. Battles kuřáků. Můžete využívat všech zařízení a fasády pro přístřešky.
  6. Capture the Flag. V tomto režimu musíte zachytit nepřátelskou základnu tak dlouho, jak je to možné a udržet ji. Pro vaše bitva byla úspěšná, musí váš tým pracovat harmonicky.

Play Ovlivněné Tactics Zone Budete vyberete požadovaný třídu pro vás:

  1. Vojáci třídy Commandos jsou nejlepší průzkumníci a odstřelovači. Mají vynikající přehled, stejně jako mají vysokou úroveň stealth. Bojovníci mohou úspěšně vést oddělené jednání, zapojit se do inteligence pro řízení snímání bodů. Mají slabé brnění, ale zároveň se použijí silné odstřelovací pušky, stejně jako řadu granátů.
  2. Stormtroopers jsou univerzální třídy. Oni úspěšně působí v různých situacích na bojišti. Stormtroopers úspěšně zaútočit na nepřátelské bojové pozice, zatímco klíčové body pro digitalizaci, nebo bránit posílit celý svůj tým. Jsou charakterizovány průměrem. V bojích, které používají běžné automatické zbraně, granáty a granátomety.
  3. Těžká pěchota použití mocné zbraně a brnění je velmi silný. Tato třída představuje klíčovou sílu, která vede ostatní třídy a schopnost zlomit prakticky každou obranu. Mohou způsobit kritické poškození všech nepřátel jejich. Těžká pěchota je nejpomalejší třída ve hře, která má nízký recenze a unobtrusiveness.
  4. Palebná podpora je nejlepší podporu v boji, bez nichž každý útok je odsouzen k nezdaru. S konstantní interakce zpravodajské vojáci palebná podpora může zcela změnit průběh bitvy. Jim sílu k útoku nepřátel s obrovskou vzdálenost. Ochranné brnění raketa a malty ve velmi slabé, proto je velmi potřebná pomoc z jiných tříd. Fire podpora musí neustále měnit svou polohu. Klíčem k úspěchu v této třídě - je neustálý pohyb a mobilita na bitevním poli.

Postižené oblasti taktiky hry on-line by jistě vyhrát obrovský hit mezi hráči po celém světě.

Ponořte se do světa Ovlivněné Tactics Zone on-line a získejte spoustu zábavy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more