Záložky

Adventure Lands: Family Mansion

Alternativní názvy:

Adventure Lands Family Mansion zábavná farma pro mobilní zařízení. Grafika je tradičně barevná v kresleném stylu. Zábavná hudba a dobrý hlasový projev.

Pokud jste již obeznámeni s farmářskými hrami, nebude pro vás těžké přijít na ovládání. Pokud jste začátečník, zde je malý návod, který vám pomůže, než začnete hrát Adventure Lands Family Mansion

Dále najdete spoustu domácích prací a vzrušujících dobrodružství.

  • Dokončete úkoly a vydělejte peníze
  • Prozkoumejte na ostrově zdroje a cenné předměty
  • Navrhněte si farmu podle svých představ
  • Postarej se o zvířata
  • Ujistěte se, že pole nejsou prázdná

Toto je seznam hlavních úkolů ve hře, ale ve skutečnosti neodhaluje všechna zábavná a vzrušující dobrodružství, která zde na vás čekají.

Oblast, kterou se chystáte prozkoumat, je pokryta mlhou, můžete ji rozptýlit přesunem hlouběji do zemí. Ale to není tak snadné. Musíte si doslova prosekat svou vlastní cestu. To je obtížný úkol, jehož obnova vyžaduje spoustu energie, což vyžaduje čas. Ale obnovuje se to docela rychle a zatímco se to děje, můžete si najít další aktivitu ve hře. Mezi bujnou vegetací se navíc často setkávají předměty a rostliny, které přinášejí další energii pro další pokrok.

Během svých cest potkáte mnoho zajímavých postav, které vám pomohou plnit úkoly a dají vám cenné rady.

Hlavním úkolem je postavit vysněnou farmu, k tomu směřují vaše cesty, během kterých bude možné doplnit zásoby stavebního materiálu a dalších užitečných zdrojů.

Design

Farm je na vás. Vyberte si styl, který se vám nejvíce líbí, a rozhodněte se, jak umístit budovy a pole pro snazší přístup.

Zdálo by se, že není nic nebezpečnějšího než venkovská farma, ale ne tato. Abyste ji mohli rozšířit a vylepšit, budete muset cestovat lodí a dokonce i letadlem.

Nezapomeňte na hru, vývojáři poskytli denní a týdenní odměny za přihlášení.

Je zde možnost komunikovat s přáteli na internetu a dokonce provádět společné úkoly. Můžete se spojit a vzájemně si pomáhat.

Obchod ve hře pravidelně aktualizuje svůj sortiment a často má slevy. Nákupy lze provádět jak za herní měnu, tak za skutečné peníze. Utrácením peněz v obchodě tím podporujete vývojáře a děkujete jim za jejich práci.

Farma sama o sobě má schopnost produkovat potraviny a další. Prodej produktů vám umožní získat více peněz a dokonce rychleji obnovit energii.

Slevy jsou nejčastěji během sezónních prázdnin. Kromě výprodejů se v těchto dnech konají soutěže o unikátní ceny.

Hra nebyla opuštěna, pravidelně dostává aktualizace přinášející nové úkoly a dekorační předměty.

Adventure Lands Family Mansion si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Nainstalujte si hru hned teď a vydejte se na dobrodružství, abyste si postavili svou vysněnou farmu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more