Záložky

Zátoka dobrodružství

Alternativní názvy:

Adventure Bay je neobvyklá farmářská hra plná dobrodružství a cestování, kterou můžete hrát na mobilních zařízeních. Uvidíte zde krásnou kreslenou grafiku. Hudba, jako obvykle, v takových hrách je pozitivní a veselá. Hrát Adventure Bay si užije každý, ať už je vám 10 nebo 60 let, určitě budete mít spoustu potěšení z příjemné atmosféry a napínavých úkolů.

Projděte výukovým programem, abyste se naučili ovládat hru a vydejte se na tropické ostrovy, kde na vás čeká dobrodružství.

Prozkoumejte oblast a vyberte si místo, kde postavíte farmu.

Aby byla vaše farma úspěšná, bude nutné překonat náročnou cestu.

  • Odstraňte vegetaci a připravte místo pro budovy
  • Zjistěte, kde můžete získat potřebné stavební materiály
  • Zasej pole pro bohatou úrodu
  • Získejte krávy a jiná zvířata
  • Poskytování potravy a péče o zvířata
  • Vydejte se do vnitrozemí a navštivte další místa v okolí při hledání všeho, co můžete na farmě použít

Toto je seznam některých úkolů, které na vás čekají. Abyste mohli postupovat ve hře, budete muset pravidelně podnikat výlety a krok za krokem prozkoumávat území ostrovů. Během tohoto procesu poznáte nové přátele mezi obyvateli těchto míst. Dokončete jejich úkoly a získejte cenné artefakty a mince. Cestou bude možné získat vše potřebné pro rozvoj farmy.

Při postupu si musíte neustále uvolňovat cestu. Tento proces je časově náročný a vyžaduje hodně úsilí. Můžete se nadechnout a čekat na doplnění energie na vlastní farmě. Pečlivě si prohlédněte rostliny, které se nacházejí poblíž vaší trasy. Některé z bylin a keřů mají léčivé vlastnosti a dokážou okamžitě obnovit vynaloženou energii.

Ve hře není žádný spěch a krutost. V příjemném prostředí můžete pomalu přemýšlet o každém svém kroku.

Ozdobením okolí dekorativními budovami, zahradním nábytkem a květinovými záhony mu dáte osobitost a uděláte svět krásnějším.

Přihlaste se každý den a získejte denní a týdenní odměny za přihlášení.

Čas od času navštivte obchod ve hře. V něm můžete nakupovat dekorační předměty, stavební materiály a dokonce i doplňovat energii. Nákupy jsou možné jak za herní měnu, tak za skutečné peníze. Sortiment je pravidelně aktualizován a často dochází ke slevám. Pokud se chcete vývojářům zavděčit finančně, určitě si něco kupte.

O prázdninách vás vývojáři potěší tematickými soutěžemi a zajímavými cenami.

Najděte si nové přátele mezi ostatními hráči a chatujte s nimi.

vývojářů pravidelně aktualizuje hru, aby vás potěšili novými územími, dekoracemi a úkoly.

Adventure Bay si můžete zdarma stáhnout na Android z odkazu na stránce.

Hra je zcela zdarma, nainstalujte si ji hned teď a vydejte se na cestu na pohádkové ostrovy, kde se nikdy nebudete nudit!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more