Záložky

Ace Online

Alternativní názvy: Ace Online

Online hry Ace on-line prostor bojový simulátor je s kvalitní grafikou a vynikající vysledovat krajiny a přírody. Ace on-line hra vám umožní vychutnat celou řadu kaskadérských kousků na exotické letadla. Obrovský výběr všech druhů "widgety", pro letadla, aby uspokojil i ty nejnáročnější hráče. Chcete-li hrát Ace on-line, můžete se začne stahovat a instalovat Zapuskatre Fogeym. V Ace on-line registrace se provádí pouze tehdy, pokud jste nainstalovali Zapuskatre. Přihlásit se Ace on-line dvěma způsoby: standardní zápis do hry Ace on-line v prvním kroku musíte zadat e-mailovou adresu, na kterou mají přístup, zadejte šest čísel z obrázku a klikněte na vytvořit účet, nebo můžete použít svůj účet na Facebooku zaregistrovat v Fogeyme. Ve druhé fázi registrace musíte zadat v Zapuskatre poslal kód se skládá ze čtyř číslic a stiskněte tlačítko "Enter". Ve třetím kroku je zadání a potvrzení hesla. Ve čtvrté fázi Ace on-line registraci vám nabízí přečíst licenční smlouvy a uživatelů, a stáhnout a nainstalovat hru na počítači.

Aby bylo možné hrát hru Ace on-line, budete muset připojit k jedné ze dvou frakcí, které jsou v násilné konfrontace a jen se rozhodnout, na které straně dáváte přednost: vládu nebo žoldáky. Dalším krokem je výběr draku letadla, které jsou klasifikovány písmeny. Takže Typ drak vypadá jako tank a může se pohybovat po zemi. Typ skříně B určené pro boj na velké vzdálenosti. Třída krytí a umožňuje bojovat bez překládky dlouhou dobu. Třída M je navržen tak, aby opravit loď partnera. Je třeba poznamenat, že hra je velmi dobře vyvážené síly, takže si můžete vybrat letadlo na principu, že líbí.

Jakmile definujete s frakcí a letadlo může létat a. Ovládání letadla ve hře je poměrně jednoduchý, a zvyknete si na to po několika hodinách hraní, kdy můžete zničit nepřátele v celých houfech a obratně uhýbat nepřátelské rakety. Zahrajte si online hry Ace zajímavý, protože kromě standardních nástrojů, které potřebujete k vývoji letadla a specifické dovednosti ve své vzducholodi. Ace Online vám umožní proměnit vaše letadlo v neprůstřelné nádrži nebo si ho velmi silný loď, zlepšuje ji jako množství zkušeností. Každá nová úroveň vám umožní používat nové typy budov. Kromě toho všechno, eso online hra umožňuje zlepšit standardní vlastnosti kosmické lodi do svého uvážení: útok, obrana, paliva, energie, štítů a ducha. Stručně řečeno, budete mít kam obrátit.

Ace Hraní on-line mohou být seskupeny s přáteli, připojit se k cechu stejně smýšlející, aby se zúčastnili bojů v aréně, provést individuální a skupinové úkoly. Ace Online nabízí hráčům celou řadu úkolů, budete muset přesunout na další úroveň. Stojí za zmínku, že mezi lety jste se někdy zpět do města k doplnění munice nebo zlepšit některé detaily. Je třeba poznamenat, že město pracuje poměrně slabá, pokud jde o grafických vývojářů, a to zcela v souladu s jasnými a působivých fotografií z armády, ale i tato skutečnost nebude kazit celkový obraz.

Ace on-line potěší příznivce žánru, protože v dnešní době není tak snadné najít dobré on-line simulátor. Motor řve, vaše letadlo je na vás čeká na dráze. Jen do toho, je to Ace on-line hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more