Záložky

Prostor pro nespoutané

Alternativní názvy:

A Space for the Unbound je velmi laskavá hra, je to skvělé RPG pro vás a vaše PC. Grafika je zde v kresleném stylu, který připomíná klasické hry 90. let. Všechny postavy jsou krásně namluvené, hudba je příjemná a neobtěžuje ani když hrajete delší dobu.

Hra se odehrává na místě inspirovaném Indonésií, nikoli však v rušné metropoli, ale v malém provinčním městečku. V této vesnici je malá škola, kde se učí chlapec a dívka s nadpřirozenými schopnostmi. Hra vypráví o jejich vztahu a potížích, kterým budou čelit zamilovaní teenageři.

Čeká na vás spousta starostí:

  • Odhalte tajemství
  • Překonejte depresi
  • Komunikujte s ostatními postavami obývajícími hru
  • Sbírejte sbírku koček, které mají ve hře hodně

Potíže vznikly ve vztahu mezi hlavními postavami hry, Atma a Rayou, kvůli tomu, že jejich společná školní docházka se chýlí ke konci. Pomozte jim překonat tuto vztahovou krizi a lépe se poznat.

Hra je velmi klidná bez agrese od lidí. Má aktivní akce spojené s probuzenou tajemnou silou ohrožující existenci města. Většinou na vás čekají četné dialogy, takže pokud vás nebaví číst, měli byste si asi zahrát něco jiného. Hrát A Space for the Unbound se bude líbit hlavně dívkám, ale možná to budou hrát i někteří kluci, i když to s největší pravděpodobností nepřiznají.

Ve městě je mnoho záhad a tajemství, která musíte při komunikaci s obyvateli rozluštit. Cestou se postavy sbližují a začínají si lépe rozumět. Zde uvidíte mnoho krásných malebných krajin se zajímavou architekturou. Doslova každý rám vypadá jako skutečný obrázek.

A detektivní příběh, který bude hra vyprávět, není příliš matoucí a komplikovaný. Zápletka je v podstatě o pocitech hlavních postav, které spolu prožívají nebezpečné dobrodružství.

Akce hry vás zavede do indonéského vnitrozemí devadesátých let. Zjistěte, jak se tehdy v těchto místech žilo. Chatujte s postavami, které potkáte, a ponořte se do událostí, které se odehrály v jejich minulosti.

Atmosféru ve hře vytváří nádherný výběr hudby, o to se postaral talentovaný skladatel Masdito Ittou Bakhtiar. Díky hudebnímu provedení se můžete zcela ponořit do hry a na chvíli zapomenout na existenci skutečného světa. Sledujte čas, jinak riskujete, že ve hře strávíte více času, než bylo plánováno. Je snadné se nechat unést.

Strávte pár večerů ve společnosti roztomilých koček a roztomilých hlavních postav. Zachraňte město před smrtí a zjistěte, že život koncem školy nekončí, naopak teprve začíná.

A Space for the Unbound ke stažení zdarma na PC, bohužel nebudete moci. Hru je možné zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách vývojářů. Vývojáři nejsou lakomí a svůj výtvor poměrně často prodávají za akční ceny za málo peněz.

Začněte hrát hned teď a objevte tajemství provinčního indonéského města!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more