Záložky

4Sight

Alternativní názvy: 4site, 4sigt

4Sight game ve sci-fi nastavení.

B 2019 se připravuje na vydání taktické strategie pro více hráčů v žánru cyberpunku. 4Sight je hra vyvinutá firmou Shadow Masters Studio a publikovaná společností Travian Games GmbH pro PC s procesorem s dvojitým jádrem, minimálně 4 GB operačního systému, 3 GB grafické karty a instalace Win 7; 8 nebo 10. Před nástupem do hardwaru pro futuristický svět budoucnosti budou hráči muset stáhnout 4Sight a teprve potom se zúčastní bitvy PvP v reálném čase. Distribuovaná hračka pro jednorázový nákup. Spíše se předpokládá, že je to alternativní nebo paralelní realita, kde nejsilnější přežijí. Jak již bylo řečeno, probíhají online bitvy mezi reálnými hráči, a proto je vítězem ten, kdo lépe vyčerpal své militanty a ví o hodně o taktice. Navíc budou muset být vybráni studiem zástupců šesti různých tříd. Každý z nich má zvláštní vlastnosti a plynulo má několik druhů střelných zbraní a studených zbraní:

  • Rocketlanchera
  • Spouštěče granátů
  • Sniper pušky
  • Shotgunders
  • Six Barrel Gatlings
  • Katany

Hráči musí vytvářet sami sebe, tvořící každý z dostupných prvků. Každá část uniformy a zbraně může být dokončena podle vlastního uvážení. Chcete-li stáhnout hru 4Sight na oficiálních stránkách, musíte souhlasit s ochranou osobních údajů a předplatit se k přijímání zpráv týkajících se projektu. Takže můžete vždy zůstat v pořádku s nejnovějšími událostmi a získat přístup k aktualizacím, propagacím a bonusům.

Při oddělení čtyř nejlepších žoldnéřů se setkáte se stejnými detaily, které patří jiné společnosti. Ve městě opozice mezi klany, které chtějí založit jednotnou moc na celém území, nezmizí. Začíná-li hrát hru 4Sight, musí často vzít zbraně. Aby bylo vítězství na vaší straně, měli byste nejen myslet taktikou, ale také správně tvořit svou malou armádu. Je nepravděpodobné, že čtyři stejní bojovníci budou plnohodnotným týmem, který se dokáže vypořádat s jakýmkoli přepadením nepřítele. Někdy je lepší uzavřít boj, někdy je pro zdraví příznivější, aby jednal z dálky. Snipers jsou schopni způsobit významné škody sniping, zatímco samuraj se podaří zůstat nenápadný a smrtící, obratně padat do těžko přístupných míst. Je důležité, abyste se mohli přizpůsobit situaci, která se může neočekávaně změnit. Forsyth je vybaven víceúrovňovými mapami a tam jsou vždy otevřené zóny a úkryty, kde je vhodné zajistit pasti. Váš život závisí na tom, stejně jako na výsledku mise. Pamatujte, že vítěz nebude ponechán bez odměny.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more