Záložky

1Pirat

Alternativní názvy: 1pirat

1pirat on-line - bez prohlížeč založený on-line RPG hra, která je obydlena statečných námořníků a pirátů.

Tato hra nemusí být v počítači nainstalována, můžete hrát kdekoliv, kde máte přístup k Internetu. Hra byla testována a funguje perfektně v prohlížečích, jako: Google Chrome (ne méně než 10 verze), Mozilla Firefox (verze 4 nebo vyšší) a Internet Explorer (verze 8 nebo vyšší).

Play igru1pirat on-line bude velmi zajímavé, protože tam jsou k dispozici vintage a moderní válečné lodě, jsou bitvy na vodě i na souši, a spousta krvelačných monster a světlé ...

První hra pirát, nabízí procházky registraci 1pirat, po kterém si můžete vytvořit svou postavu a začít hru. To vše ale v pořádku. Tak, jeden pirát registrovat: vyplňte registrační formulář zadáním do příslušných polí ve vaší e-mailovou adresu, uživatelské jméno (název vaší budoucí postavy), heslo a vybrat podlahu pro jeho hrdinu. Dále souhlasíte s podmínkami dohody a hry, a že registrace zavře. Pokud máte účet na Facebooku, můžete se přihlásit do hry, používat (bez průchodu Registratsiya1pirat na místě).

Nyní o hře samotné. 1pirat online hra začíná v ostrovní pláži South tabáku, kde jste byli po ztroskotání lodi. Zde budete mít požadovanou počáteční informace o hře, stejně jako setkat se s jeho první soupeře, čímž učit bojovat. Pokud jste na primární úrovni máte nějaké dotazy, můžete požádat o pomoc od poradců a instruktorů (jejich podpora je kompetentní a srozumitelné vysvětlení, jak začít a pokračovat v cestě ve hře ...)

První Pirate on-line nabízí svou postavu vybrat z různých profesí, to rybář, horník, Scavenger, pirát a alchymista.

Volba povolání Fisher (profesionální nástroj - tyč), bude vaše postava chytat ryby, při vytahování některé cenné předměty ...

Volba povolání horníků (profesionální nářadí - Kirk), bude vaše postava výpis rudy důl ...

Kolektoru Volba povolání (profesionální nástroj - Lukoshko a Sickle), bude vaše postava sbírat houby ...

Výběr Pirate povolání, věřte mi, že to není snadné povolání, vaše postava bude muset neustále zabývat v bitvách, vyhrát nebo potopit nepřátelské lodě ...

Volba povolání Alchymista (potřebné položky - malty Činidla rezervovat a svitky s recepty), bude vaše postava připravovat různé kouzelné lektvary ...

1 pirátská online hra má několik typů věcí: brnění, zbraně a šperky. Všechny tyto věci lze zakoupit v obchodech.

Armor - je vše, co lze dát přes hrdina pro jeho obhajobu (přilby, bryndáčky, kalhoty a další), což je velmi důležitá věc je štít a štít (budou chránit jakoukoliv část vašeho charakteru)

Weapon - existuje 6 typů zbraní: kladivo, sekyra, meč, nůž, kopí a Dubin;

Šperky - obsahují magické síly a přidat hrdina síly, mazaný nebo vynalézavost. To: Amulety, náušnice a prsteny.

1pirat Hra má širokou škálu dobře navržené a questu úkolů, pro které výkon, bude vaše postava získat zkušenosti, a akumulované dost peněz, můžete si koupit loď, nebo loď. Hra má velmi velké množství různých monster.

Nahromaděné zkušenosti z vašeho hrdiny 1pirat on-line hry můžete rozdělit mezi fyzickými dovednostmi, držení magie a držení zbraní jakékoliv třídy.

Můžete přehrávat v1pirat nákup a prodej různých výrobků na trzích ostrovů, a v soukromých maloobchodních prodejnách.

Dne 5.-hry ostrovů se nachází v souvislosti s jednou sítí, Arena - místo pro souboje.

Zahrajte si hru on-line 1pirat, můžete použít spojence, které lze nalézt zde a spolu s ním v boji proti společnému nepříteli, nebo zvláště silných monster.

V igra1pirat on-line speciální role klany, které se ve hře docela dost. Klany mohou obléhat hrady a osady, a mnoho dalších věcí, které nejsou k dispozici samostatně ...

1pirat hra má postoupení systém, který umožňuje, aby svého přítele do hry, a obdržíte jej bonusy.

Na závěr této recenze, bych dodat: hra je velmi rozsáhlá a má mnohem zajímavější. Takže se nemusíte ztrácet čas, přijít k igre1pirat rejstřík a připojit se do hry!

Živé igra1pirat čeká na vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more