Záložky

11x11

Alternativní názvy: Football Manager

11x11 on-line hry - to je velmi populární fotbalový manažer, kde se bude trenérem svého vlastního fotbalového týmu. Připojte se do hry 11x11 je následující: vyberete oblast, kterou chcete "hrát" a přejděte na registrační stránku 11x11. Na této stránce se hrát hru 11x11 on-line, musíte zadat uživatelské jméno, e-mailovou adresu, heslo, vyberte server, pohlaví, jazyka rozhraní, země pobytu a velení a klikněte na "registrovat".

Než začnete hrát hru on-line 11x11, je důležité vědět, že hráči fotbalového týmu mají řadu vlastností, které mají vliv na výsledek utkání:

V 40 letech přestává podílet se na fotbalových zápasech.

Game 11x11 on-line také dává členům fotbalového týmu, takže speciální dovednosti

11x11 on-line fotbalový manažer má významné výhody oproti jiným podobným hrám. Za prvé, on-line fotbalový manažer 11x11 je velmi jednoduchá ve svém jednacím řádu může být vyřešeno velmi rychle, strávil jen pár minut. A za druhé, pro všechny své jednoduchosti, 11x11 on-line vás vtáhne do této skvělé fotbalové zábavné hrát 11x11 on-line vám nedovolí opustit počítač, což je důvod, proč se stala tak populární mezi uživateli internetu.

Registrace 11x11 vám umožní vytvořit fotbalový tým 18 hráčů. Musíte vyvinout strategii a taktiku propagace, jako tým obecně, a zejména individuální hráč. Online hra 11x11 vám dává za cíl získat co nejvíce zápasů, porážet soupeře. 11x11 úspěšně hrát, budete muset stavět stadióny a zajistit transfery, nabízí školení, přáteláky a vyvrcholení hry - Turnaje o ceny.

Jste lehkomyslný, emocionální a připraven vést svůj fotbalový tým k vítězství? Začněte hrát 11x11 hned teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more