Záložky

1100AD

Alternativní názvy: 1100AD: Stát jantarové země

1100 AD Online - browser-based multiplayer online hra, hraní, ve které se budete cítit jako vládce malé provincie. Podle žánru on-line strategie v roce 1100 našeho letopočtu patří k ekonomické simulační hry. No, jistě každý z nás někdy chtěli dát pauzu od těchto despotické a šedé pracovní každý den a cítíte součástí antického světa? 1100 AD Online hra strategie, která bude milovat každého znalce těchto produktů.

Připojte se do hry 1100 AD nebere moc času a není nijak zvlášť složitý proces. Je to velmi jednoduché: zadáte název účtu, heslo a e-mailovou adresu. Pak ve vaší e-mailové schránky, obdržíte e-mail s aktivací vašeho účtu, bude tato registrace bude více než v roce 1100 našeho letopočtu.

Jak jsme již zmínili, 1100 AD online hra, ve které je k dispozici je malé město ve stavu, který je zcela závislý na vás. Chronologicky, události ve hře, mohou být alokovány do období středověku, a to znamená, že hlavním cílem je chránit město před neustálými útoky z vnějšího vetřelce. To znamená, že obrana měla být pochyb na vrcholu, a vojáci jsou vždy připraveni k boji. Ale pro běžné vojenské operace nemusíte nechat ujít hlavní aspekt, který udržuje hru 1100 AD Online - ekonomickou složku, která je nezbytná pro rozvoj vaší provincii. V této hře budete muset být schopni nejen dobrý manažer a vůdce, ale také příslušný velitel, po diplomatické dohody nejsou vždy způsob, jak řešit problémy, a někdy nutné uchýlit se k použití síly.

Gameplay vývojářů zdokonalil do posledního detailu, a to je zcela evidentní v celém objektu. Pozoruhodným příkladem péče o hráčích je schopnost bezpečně vybavit své impérium a získat potřebný počet vojáků v prvních dvou týdnů hry. Docela dobrý tah ze strany vývojářů povolena nově příchozí cítili na první a nebojte se o tom razmetennymi na padrť soupeřů překonal je na několika úrovních. Ti dva týdny vždy můžete strávit na takové důležité věci, jako je stavební kreposttnyh stěn, pronájem a vyzbrojení vojáků nebo se účastnit v kláních a turnajích, chatovat se sousedy.

Zahrajte si hru 1100 AD je mnohem zábavnější se svými přáteli, protože ve hře dokonale zaveden systém klanů a spolků, a připojit se klan stojí. V nejpesimističtější případě, dostanete bonusy klan, a nejoptimističtější - podpora a pomoc svých kolegů, kdykoli je to pro vás nezbytné.

Nejlepší ze všeho je, to dopadá, když začnete hrát hru on-line 1100 AD - je to, že není náročná na čas strávený ve hře. Zkrátka a dobře, aby bylo možné sledovat a organizovat vše, co potřebujete ne déle než dvacet minut pyatnidtsati den. Všechny vaše příkazy budou slyšet a jednal podle svých předmětech, ve skutečnosti, většina jakákoliv akce pracuje automaticky. To znamená, že monitor nebo potvrdit jejich výkon, který potřebujete nebude.

Další nájezdů vývojáři - to je příležitost k získání osobních poradců. No, řekněme, že si nejste absolutně nezajímá vojenských záležitostí ve státě, a ekonomická je v osobním dohledem. Není problém, najmout sami vojenský poradce, který vám zajistí, že vaše vojenská politika byla vždy na úrovni. Takže hrát v 1100 AD bude opravdu zajímavé a zábavné.

1100 AD hrát jako všichni, bez výjimky, kdo miluje rozvoj a vzrušující herní produkty. Nepoužívejte loudat, zaregistrujte se a dokázat, že si zaslouží být skutečným vítězem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more