Záložky
Létající hry online

Létající hry online

Můžete letět ve snu, a můžete otevřít online hra Fly a hrát je zdarma z rozsahu a rozmanitosti. Můžete snadno stát ptákem, a soukromé křídla bude chytat vítr proudy. Nebo zažít radost z letu na křídlech kluzáku. Spusťte kite nebo model letounu. Máme sportovní a bojové letouny, stejně jako kosmické rakety a pohádkové prostředky letu. Zrychlení lze nastavit katapult nebo skok na trampolíně. Skočit s padákem a snaží se plánovat v kruhu na zemi – Toto je váš cíl. A formulace vrtulník sprej požár uhasit.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Hry Letecké hry podle kategorie:

Letecké Hry – feel free chlapa

Létající hry online

Člověk již dlouho si uvědomil svůj sen létat, ale stále hledá nové způsoby, jak se zvednou nad zemí. Létání hry, je alternativou k tomuto chlap a přístupná všem. Pak bude každý moci stát se pilotem letadla, nebo proměnit v ptáka vlastnit křídla pitvat prostor nad zemí.
verze hry on-line Létání s námi dost, takže si můžete vychutnat dlouhotrvající sen lidstva.

  • pilotoval letadla, vrtulníky a vesmírné rakety
  • parašutismus
  • stoupat na křídlech padáku
  • Využijte katapult
  • Obraťte se na vytvoření křídla
  • letovou zkoušku s výkonným urychlovačem

Born chodit, moc, chce letět,

Létající hry online

Létající hry online Ne všichni ptáci mohou létat, i když mají křídla, jako jsou tučňáci, slepice a zástupci "zlých ptáků". Ale pak, chtějí zažít radost z letu. Takže se přijít se způsoby, jak vylézt. Vztek ptáci se používají k tomuto praku, a velmi úspěšně. Každý pták se stává projektilu, když její přátelé jej zrychlil s pomocí tohoto zařízení. Tučňák rozzlobený Yeti, a teď se hodí je do vzduchu bat.
Dokonce i zvířata přizpůsobeny k letu, které by měly jít pouze na zemi. Sousedé nese používá katapultovat, ale je třeba vzít v úvahu let z výšky ne vplížil, zda jejich dřevorubec lese s jeho ostrým sekerou.
Držet krok s takovou třídou a lidí – skákání na trampolíně, trampolína, nebo pomocí katapultu, můžete zažít radost z krátkého letu, a během skoku ve vzduchu chytit sbírat bonusové body.
pokračoval hrát Létání on-line, a vzlétnout do vesmíru se super hrdiny, které jim pomohou spadnout na zem, aby zastavit kometu nebo odpuzovat vetřelce. Ale oni chtěli draci útočit vesničany, a můžete spravovat tyto legendární predátory během jejich bombardovat. Nebo jít do dobytí hvězdy s Belka a Strelka – První psí astronauti.
Samozřejmě, máme a hra Létání na letadlech, je to první věc, kterou si dávat pozor na chlapce v této kategorii. Máme bojovníků a osobních letadlech. Správa vojenskou techniku, musíte provést průzkumné mise a shodit bomby na nepřítele a nechat nepřátelské palbě. &Nbsp;

Létající hry online

Létající hry online a řízení civilní letadla je rovněž odpovědný, protože bezpečnost mnoha cestujících. Když se počasí otočil špatné, dostanete se do sněhu, bouřky nebo bouřky, držet těžký vůz nebude snadné.
Na vrtulníku budete muset hasit, evakuovat raněné, zachránit lidi z nebezpečných lézí postřik hnojiva, a dokonce i bojovat. Je také možné dodat první vrtulník na požadované místo, a pak přejít na parašutisty a skočit na určené místo, boj ve vzduchu s větrem, který se snaží, aby vás pryč.

hry Létání nad licence otázce pilota

Pilot jakékoli technologie se můžeme stát jedním. Ano, existuje technologie – můžete létat víla Pegasus, ptáček, včelí, okřídlené poníky, protože než vy hry zdarma Létající. Kromě letu, každá hra má své další úkoly, a to změní hratelnost do vzrušující show. Představte si sami sebe současně zabraňují křížovým palbu, usilovat o určitý druh artefaktu, bál se dostat hit fragmentem asteroidu, a snaží se střílet více nepřátelské jednotky. A kvůli herních bodů a nový rekord. A pokud budete hrát spolu, vzrušení a nadšení jsou zaručeny. Nemůžu uvěřit, jen se snaží pro sebe.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more