Záložky

Hra Tanki Online

Hry Tanki Online

Tanki Online (Tanki Online ):

Tanki Online je další vzrušující trojrozměrný zážitek pro hráče, kteří chtějí střílet. Hra byla vytvořena na verzi klasické tankové bitvě, kteří byli v roce 1990 herní konzole dandy. Oni udeřil celé své kráse a hratelnost, ale dnes budete moci hrát v trojrozměrné verzi podloubí v režimu pro více hráčů.
Na začátku hry budete muset zaregistrovat a projít malým školení, které vám poradí, jak spouštět své tanky, jak rozvíjet své protivníky a vyhrát. Po tréninku, budete mít možnost získat několik bonusů pro další rozvoj.
Před začátkem bitvy otevřete seznam aplikací, které lze prohlížet v libovolném bitvě připojit. Sledujte to velmi opatrně, a pokud jste začátečník, nemohly dostat do vážných bojů. Můžete také uspořádat svůj vlastní boj, ne-li nalezen vhodný seznam. V Tanki Online má garáž, ve kterém hlavní akce hry, pak si můžete koupit nové typy zařízení, upgrade stávající. Zlepšení zahrnuje téměř všechny válečné mašinérie, od housenky do barelů zbraní a střeliva k nim. Nepoužívejte kladivo o denních bonusy, které vám pomůže v rozvoji, více cen a náhradních dílů.
V každé bitvě různých podmínek vyhrát, v závislosti na režimu vyberete nebo vytvořit sami. V případě, že je třeba zničit všechny nepřátele, někde vedl vlastní databázi tím, že hraje jako tým, ale někde a zachytit nepřátelské vlajky. Na hře mapa širokou škálu prostředků, jejich výběru si můžete zvýšit svůj tank v určitém čase, ale pamatujte, že vaši nepřátelé jsou si také vědomi bonusů, takže buďte opatrní.
Měny jsou také různorodé, to může být, jak se dělá a nákup. Pro krystaly, které jsou prodávány samostatně, můžete si koupit silnější zbraně a urychlit modernizaci bojových jednotek.
On-line tanky snadno spravovat pouze několik tlačítek pro pohyb a propouštění, je zde jedna vlastnost se můžete obrátit na věž, na kterém zbraň. Porazit své nepřátele a získávat zkušenosti, budete odemykat nové výhody, které poskytují vstup do ligy a vytvořit si vlastní klany.
" "