Záložky

War of Empires

Alternativní názvy: War of Empires

War of Empires Online - je zdarma online browser hra, která již získala mnoho fanoušků. War of Empires Online hry se skvělou grafikou a zajímavý děj. Tato hra vám nabízí možnost postavit si vlastní impérium, tráví svou civilizaci přes mnoho válek o ovládnutí světa! War of Empires on-line hry k dispozici na každém prohlížeči a nevyžaduje instalaci herní klient.

Chcete-li vstoupit do hry vyžaduje registrační válka Empires: vyberte na hlavní stránce herní server (Gladiátor, Liu Bay, Megion Ankela, a brzy se otevře další - Vallat), pak kliknutím na tlačítko "Registrace", V otevřeném typu okna ve vašem e-mailu, zadejte heslo a stiskněte tlačítko "Play". Než otevřete novou stránku, kde musíte vybrat rasu Říma, Číny, Persie a Egypta. Po výběru rasy, další stránka, můžete si vybrat vlastní obrázek, pohlaví, jméno hrdiny a název města, a umístění na mapě světa pro vaše město. Klepnutím na tlačítko "Přihlásit se do hry", a to Registrovat se ve hře War of Empires končí.

Každý hrdina má dovednosti jsou speciální schopnosti, které jsou použity v boji. Vsego16 schopnost a může být rozdělena do čtyř hlavních skupin: Power (zvyšuje rychlost útoku a škody), vedení (zvyšuje počet vojáků), Agility (to má dopad na ochranu života a) a mysl (zvyšuje sílu a poškození). Všechny tyto schopnosti mohou být čerpána pomocí úrovní absolvování hry, oblečení a různé elixíry.

Věci, které budete potřebovat pro hru můžete získat na misi, za vítězství v Den a medailí získaných v aréně. Ve hře existují zdroje, jako jsou rudy a drahokamy, kterými můžete zlepšit své věci.

Hra War of Empires on-line hra má tři hlavní místa: vaše město, herní svět a District. Každé místo má své vlastní charakteristiky ...

Hra War of Empires razvinut pomoci nebo zlepšit strategické myšlení, což je užitečné v reálném životě.

Budete hrát hru War of Empires Online ve vašem městě, kde budete provádět řadu povinných tréninkových misí, které vám pomohou rychle schopni pochopit všechny aspekty hry. Během výcviku se doporučuje postupovat podle pokynů. V budoucnu, dokončení mise, můžete získat potřebné prostředky nebo nějaké bonusy.

Všechny questy ve hře jsou rozděleny na základní a Daily rozvoj. Při výběru zaměstnání, budete řídit její obsah, protože každá mise má svůj vlastní popis, cíle, pokyny k provádění a samozřejmě odměnu!

Zahrajte si online hra War of Empires jste průvodcem nejen ekonomickými ukazateli, ale také náboženství, a vojenské síly, neboť i vliv na další vývoj.

Hra má pět epoch, které můžete změnit průběh hry. To: Wild doba temna feudalismus, středověké a Říše.

Wild éra - éra začíná s touto hrou, které si můžete vytvořit své první stavby;

Stín éry - v této době, můžete vytvořit trh, svatyně, chrámy, fotografování, štábu, brány a oplocení, a to i pronájem lukostřelci

Feudalismus - v této době, můžete postavit radnici, stabilní, spravedlivé, a také najmout jezdce

Středověk - v této době, můžete postavit školu hrdiny, Arsenal, pronájem ballista a trebuchets (to jsou válečné stroje)

Empire - v této době, můžete si vybudovat pevnost, stejně jako pronájem speciální jednotky.

Pokroky v každé nové éře je těžší než ten předchozí.

Hrát Válka of Empires je možné pomocí aukce, která umožňuje nakupovat a prodávat nejrůznější artefakty, dovedností a všem ostatním hráčům.

Ve válce of Empires může hrát, bojovat v PvP bitvy s ostatními hráči. Zde je několik možností pro bitvy: Attack (můžete provést zabavení zahraničních táborů), loupeže (můžete provést krádež zdrojů a zlata od ostatních hráčů) a Intercept (zde můžete chytit hrdiny ostatních hráčů na mapě světa). Kromě těchto PvP-bitev, můžete stále bojovat s monstry.

Hra má více Chat, Pošta, fórum, a loterie. A to není limit. ... Pokud se chcete dozvědět více o hře War of Empires registrace se otevře před vámi oponou všechny možnosti této hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more