Záložky

Travianské království

Alternativní názvy: Travian království

Královská hra Travian Kingdoms byla vydána v březnu 2015. Přijde vás do dávných dob, kdy byli Galové a Římané neustále na nepřátelství, což dokazuje jejich nadřazenost. Ale teď se k nim připojili Němci. Po přijetí pozice jednoho z představitelů se ocitnete v hustých věcech, budujete a rozvíjíte město, získávat vojáky, hledáte spojence a bojovat s nepřáteli.

Chcete-li přehrát Travian Kingdoms, potřebujete pouze počítač a připojení k internetu. Zatímco jste obeznámeni s řízením PC, vývojáři připravují verzi, která bude k dispozici na mobilních telefonech.

Stejně jako u jakékoli strategie je třeba provést mnoho různých kroků, přičemž je třeba věnovat pozornost detailům, které ovlivňují konečný výsledek.

O plánovaných příležitostech a možných událostech

Nejdříve zvolte svůj kmen:

 • Germans
 • Gally
 • Rimlyane

Stav na čele lidí, musíte to udělat silný, takže sousedé vás respektují a někteří se bojí. Zpočátku se jedná o malou vesnici, kterou lze snadno porazit, ale postupně se změní na město a poté na opevněnou pevnost. Zabezpečte svou armádu:

 • Zbraně
 • Housing
 • Resources

Sousední vztahy také potřebují pozornost a měli byste určit, kdo z nich se stane vaším soupeřem a kdo bude spojenec. Protože každá dohoda je řízena skutečným hráčem, vyžaduje to registrace Travian Kingdoms.

Vyzkoušejte možnosti blízkých kmenů předtím, než na ně vyhlasíte válku. Je důležité, abyste dokázali rozvíjet vlastní armádu, vybavit ji potřebnými zkušenostmi a zbraněmi, abyste zajistili vítězství. V bitvách budete moci zažít nové země bohaté na minerály; lesní porosty; pole, která rostou zrna. Úspěšné mise zvyšují váš status a brzy budete jmenován králem nebo císařem.

Potvrdili jsme v bojích

Chcete-li ideálně provést kampaň, musíte znát některé rysy každého národa a nuance bitvy.

 • Gálně bránit lépe, bránit své pozice.
 • Německé vojáky projevují horlivost a úspěšně zaútočí.
 • Římská légie je zlatým prostředkem, ve kterém jsou obě možnosti vyvážené.
 • Při výsadbě cizího města bojovníci používají katapulty a snaží se zničit nepřítele, zabavit území.
 • Během obvyklého nájezdu se zabývají loupeží.

Výběr role manažera v Travian Kingdoms iPlayer také určuje cestu vývoje:

 • Guvernér je úzce zapojen do ekonomiky, ale musí platit za svou pohodu.
 • Král rozmnožuje vojenskou sílu a zabývá se diplomatickými záležitostmi. Také na ramenou leží starosta vazalů.

Externí atributy Travian Kingdoms

První věc, která rozlišuje Travianské království mezi ostatními hračkami, je schopnost přeměnit své postavy směrem ven a dává jim tradiční vzhled v závislosti na kmeni (Gálie, Římana nebo Němce). S pomocí oblečení a všech druhů nosu, očí, úst, knírek a účesů jim to vypadá hrozivě nebo dobrotivě.

Vojáci, kteří vás napadnou, budou házet s agresivním vzhledem, ale obránci zůstávají klidní. Kontrastní hranice států se snadno zjistí, pokud se podíváte na mapu oblasti. Budovy mění svůj vzhled z chatrčí do krásnějších budov v duchu středověku.

Hra

byla uvolněna jako doplněk k vesmíru Travian, ale změnila se na samostatnou verzi a úspěšně složila zkoušku na ocenění veřejnosti. Zachovala dobře vyladěné herní schopnosti a nové vlastnosti, které se objevily, se více zabývají vnějšími atributy, které již byly zmíněny. Hrajte si a vychutnejte si historický příběh s vojensko-ekonomickou předpojatostí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more