Záložky

Královský příběh

Alternativní názvy: Královský patro

Když se objevila první hra na farmě, ve světě her se odehrála skutečná revoluce. Od té chvíle uplynulo mnoho času a zemědělské podniky jsou i nadále oblíbené. Nové projekty se pravidelně objevují. Jedním z nejúspěšnějších příkladů je hra Royal Story, která je určena pro různé věkové kategorie. Když se dostanete do projektu, pokusíte se o obrázek, který není pro farmy tak obvyklý. Ale první věci!

Registrace v hře

Projekt Royal Story - prohlížeč. Proto můžete hrát ihned, aniž byste museli ztrácet čas při stahování a instalaci dalších klientských programů. Jediná věc, kterou musíte rozdělit před začátkem hry v registraci Royal Story. Herní rozhraní je přizpůsobeno pro rusky mluvící uživatele, takže by neměly být žádné problémy s registračním procesem. Registrační formulář se nachází přímo na hlavní stránce hry.

 1. V prvním volném poli zapište svou e-mailovou adresu.
 2. Přemýšlejte a zadejte heslo pro přístup k osobnímu účtu.
 3. Poslední prázdný řádek je pro název hry.

Pokud si přejete, můžete do hry vstoupit mnohem rychleji, namísto registrace se přihlásíte pomocí svého Facebook účtu.

herní prvky

Začnete hrát Royal Story s výběrem obrazu vaší postavy. Výběr je malý - můžete být princem nebo princeznou. Váš průvodce projektu bude slavný gnome Max. Řekne vám o základních principech hry a pomůže se vypořádat se všemi nuancemi ve vedení. Z vašeho nového dirigenta zjistíte, že jste za kouzlo strávili příliš mnoho času. Takže teď, když se probudíte, musíte v království provádět kontrolu.

As ve většině podobných projektů, v Royal Story online je třeba se vypořádat s rozvojem vlastní půdy. Nyní je velikost vašeho pozemku minimální a počet budov na nich je omezen. Během hraní budete moci prozkoumat a obsadit nová území, postavit nové obytné budovy, provozovat továrny, organizovat zahrady a sady.

Koupit vše potřebné pro vývoj v obchodě. Všechny produkty jsou rozděleny do několika kategorií:

 • zelenina a ovoce;
 • živočišné a průmyslové zboží;
 • budov;
 • spotřebního materiálu;
 • dekorační předměty;
 • 10 000 rostlin.

V v každé kategorii - několik podkategorií, takže máte na výběr a poměrně velký.

Hlavní herní zdroje

Del v Royal Story online budete mít hodně. Váš hrdina bude muset řídit farmu zodpovědně: rostlinám rostlinám, péči o ně a jejich shromažďování včas, krmení zvířat, vyčištění území a výstavbu nových budov. Zvažte skutečnost, že každá akce vám přinese jeden energetický bod. Tento prostředek je v průběhu času obnoven a přesto doporučujeme, abyste upřednostnili správně. Hlavní ukazatele, které byste měli během hry hrát, je následující:

 1. Zlaté mince - hlavní měna hry.
 2. Rubins - jiný typ měny. Mohou si koupit lepší věci.
 3. Srdce jsou nejcennější měnou. Pro ně v herním obchodě si můžete koupit toto exkluzivní.
 4. Úroveň energie určuje, kolik kroků můžete udělat právě teď. Při zvyšování úrovně se zvyšuje počet povolených energetických bodů.
 5. Při hraní Royal Story pečlivě sledujte zážitek. Čím více jej hromadíte, tím dříve se přesunete na novou úroveň.
 6. Takzvané zámkové body určují úroveň vývoje vašich budov.

V hře můžete navštívit přátele, pomoci jim, získat bonusy a přijímat pomoc od sousedů.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more