Záložky

Romadoria

Alternativní názvy: Romadoria, Romadoria, Romadoriya, Romadoria on-line

Ramadoria on-line - je bezplatná online browser hra, vyvinutý německou společností Looki . Společnost má rozsáhlé zkušenosti v oblasti vytváření strategií, které opakovaně prověřené předchozích projektů, protože online hra Ramadoria je jasným favoritem na titul nejlepší strategii prohlížeči a zdarma!

O nlayn hra Romadoriya se vrátit čas a dát možnost vychutnat majestátní časů starověkých říší, aby se "od a do" budování osobní impérium, srovnatelné s legendární Roman a cítit se v roli císaře.

Systémové požadavky na hru nejsou příliš vysoké, takže hrát hry on-line Ramadoria může být bez obtíží. To znamená, že minimální systémové požadavky jsou následující:

· Windows 98 / XP / IU / Vista x32/Seven

· Procesor : Intel Pentium III 800 MHz

· 256MB RAM [ _13_]

· 64 MB grafická karta

Také je třeba mít přístup k internetu a prohlížeč

Připojte se do hry Ramadoria je velmi jednoduché a srozumitelné. Vzhledem k tomu, Ramadoria online hra prohlížeče není třeba stáhnout a nainstalovat hru na počítači. Chcete-li spustit hru, budete muset jít na oficiálních stránkách hry a výběrem Registrace Ramadoria vyplnit v malé formě, ve které musíte zadat:

· Přihlášení - název, který bude poskytnut uživateli ve hře

· E-mail [_13_ ]

· Heslo

Také je třeba přečíst a souhlasit s podmínkami používání hry. Na toto Ramadoria registrovaný končí, pak se automaticky spustí hru.

Na začátku, všechny akce, které musí být vyplněny, jsou zvýrazněny zelenými šipkami a doprovázen různými tipy. Každý hráč má pozemek, kde chcete začít vytvořit říši s pomocí svého asistenta chlapa. Jednoduché úkoly vysvětlit základní principy hry, a hráč se již začíná rozvíjet urbanistickou strukturu.

Provádí se na vysoké úrovni ve vztahu na hry na trhu. Vše ve hře má následující zdroje:

· Denard - je stříbrné mince, které sloužit pro mnoho různých peněžních transakcích

· Resource - je zlaté mince používají k pronájmu špiony

· Rezervy - povinna poskytnout vojáky [ _2_]

· Munice - používá se pro vyzbrojování armády [ _2_]

· Víno - pobídka, která dělá práci běžet rychleji

A gras Ramadoria on-line začíná mise, ve které chcete vytvořit Forum Romanum - hlavní budova ve hře. Poté je zde možnost vybudovat tržní taverna, domy, různých vojenských zařízení. Důležité je, že všechny budovy kromě fóra mohou být postaveny jednou. Prostřednictvím tohoto hrát Ramadoria se stává mnohem zajímavější, protože si můžete postavit velkých měst, a získat obrovskou armádu.

Přejít na výstavbu, rozvoj a ochranu města zabere hodně času a zdrojů. Proto grata v on-line hře Ramadoria lze použít dvě základní strategie.

V prvním případě se na stavebním procesu je nutné použít víno upravit pracovníků a zkrácení doby výstavby budov. Nebo můžete strávit více času a seznámit se s principy a pravidla trhu a hlubší pochopení možností městských budov. Na začátku hry jsou přijatelné oba způsoby, protože nově příchozí mají imunitu, která chrání nové hráče z útočících hráčů, kteří již dosáhli vysoké úrovně rozvoje.

Ve hře existuje mnoho různých druhů vojsk (asi 30). Ale ne všechny z nich bude okamžitě k dispozici pro hráče, spustit podřízené uživatelé budou jen vojáci. Ale dosažení určité úrovně rozvoje, s akumulací zdrojů a po výstavbě potřebných vojenských zařízení budou moci využít zbývající vojáky.

V Ramadoria hrát je možné pomocí tří hlavních taktiky:

· Obrana města

· Siege

· Bojiště

Samozřejmě pro každou taktiku je nutné použít různé druhy vojsk, která je nejvhodnější pro ně. Tak, vytvářet armádu je třeba přemýšlet o tom, jaký druh bitev se budou konat, a nezapomeňte o obraně, jinak i ty elitní a silné jednotky určené k útokům se prostě rozpustí v obraně.

Je také třeba poznamenat, vysokou úroveň grafiky ve hře, která je jednoznačně jedním z nejlepších her založených na prohlížeči.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more