Záložky

PES 2012

Alternativní názvy: PES 2012

Hra PES 2012 je univerzální multiplatformní hra, která byla vyvinuta v žánru sportovní simulace. Tato hra je devátá verze série počítačových her Pro Evolution Soccer, a jedenáctý včetně všech platformách.

Stáhnout PES 2012 můžete použít navrhované souborů stahovací online hry, stejně jako jiné stránky, které poskytují tento přístup. Je třeba poznamenat, že ke stažení Pro Evolution Soccer 2012, může zcela zdarma, protože tato hra patří mezi hry zdarma vás.

Nedávno vydala novou verzi hry - PES 2012 android. Nyní domácí zvířata můžete nainstalovat android hry Pro Evolution Soccer ve svých telefonech.

V počítačové hře PES 2012 bude hrát s úplně novým rozhraním. Kontrola na poli, můžete souběžně dva hráče. Budete mít možnost přesunout své hráče, i když nemají míč. S pomocí speciálních funkcí, které můžete otevřít jiné hráče.

Před zápasem v Pro Evolution Soccer 2012, Zkontrolujte, zda je nastavení PC systém vyžaduje specifikace

1) Core 2 Duo 2,0 GHz - procesor.

2) 2 GB - RAM.

3) 6 GB - HDD (pevný disk).

Ovládání hry PES 2012 je mnohem lepší než předchozí verze hry.

Grafika ve hře PES 2012 nebyla změněna moc. Nicméně, některé ukazatele byly vylepšeny

1) tváře realistické hráčů.

2) jasná specifikace hráčů.

3) Lepší osvětlení a stíny hráče.

4) Změny ve fyzice míče.

5) Aktualizovat mřížku u brány.

V počítačové hře PES 2012 tým bude vystupovat společně jako jeden celek. Hráči v týmu se bude konat tak odborně, že soupeři nebudou rozumět manévry a narazí na další porážce.

Hra Pro Evolution Soccer 2012 má následující klíčové ukazatele:

1) útok. Musíte se snažit jednat agresivně, jak je to možné, aby hra byla zajímavá. To bude také zvýšit týmového ducha a aby soupeři nervózní. Hráči budou jednat rozumně, tak budou s větší pravděpodobností, aby se na plese.

2) obrana. Konfrontovat nepřátelské obrany v této verzi bude mnohem těžší. Obránci na poli vybrali nejlepší pozici, a to jim umožňuje vidět lepší soupeře.

3) řízení. Se speciálním tlačítkem, můžete přesunout ovládací prvek do zvoleného přehrávače. Hráči, kteří nemají držet míč, může vzít soupeře, čímž svému týmu a nahrává.

4) Wrestling. Potyčky mezi hráči mnohem vážnější a věrohodné. Tak se můžete plně ovládat všechny pohyby svých hráčů.

Ve hře PES 2012 na vás čeká plné vlastnictví situaci, nejvyšší kvalitu grafiky a volný styl hry. Můžete si vybrat pro sebe styl hry, měnit rychlost míče.

A ještě mnohem víc vás čeká zájem o vzrušující sportovní hra PES 2012!

Ponořte se do světa virtuálního fotbalu s PES 2012!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more