Záložky

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Alternativní názvy:

Pathfinder: Wrath of the Righteous klasické RPG s dobrou grafikou a zvukovým designem. V této hře musíte prozkoumat a zachránit svět fantazie.

Před hraním Pathfinder: Wrath of the Righteous se musíte rozhodnout pro postavu. Je možné si vytvořit vlastní nebo vybrat z nabízených.

Poté musíte provést důležitou akci výběrem třídy:

  • Válečník
  • Hunter
  • Inkvizitor
  • Kinetic

Přečtěte si o třídách v době výběru. Pokud se během hry ukáže, že jste udělali chybu při výběru, lze to později změnit.

Nyní si ještě musíte vybrat božského patrona a můžete začít hrát.

božstev se zase dělí na:

  1. Dobrých
  2. Zlo
  3. Neutrální
  4. Chaotické

Toto je důležitý parametr, protože od božstva můžete získat významnou pomoc v nejneočekávanější chvíli.

Hra začíná tím, že zraněného hlavního hrdinu odnesou na nosítkách na hlavní náměstí města Cenabris. Poté, co byl vážně zraněn, si hrdina nepamatuje, kdo je a jak se dostal k hradbám města. Šťastnou shodou okolností kolem prošel vládce města, mocný drak Terendelef. Po vyléčení vaší postavy mu nařídí, aby se šel bavit, protože ve městě probíhá oslava. Oslavu nečekaně přeruší příchod hordy démonů v čele s lordem Duskarim. Vůdce hord démonů rozdělí město napůl a hlavní hrdina skončí v kobkách pod městem.

Zde začíná samotná hra. Prozkoumáváme území, plníme úkoly dějové linie. Během tohoto procesu vám bude ukázáno, co je co. První dungeon je trénink. Na konci tohoto úkolu váš hrdina najde starodávný artefakt, který v katakombách za nějakým účelem zanechali andělé, a získá sílu v něm obsaženou. Cestou budete moci sestavit četu pomocníků pro další putování, protože po získání nových magických schopností vám spása světa nebo naopak jeho zničení padne na ramena, podle toho, kterým směrem ty vybíráš.

Poté, co se dostanete na povrch, můžete kromě příběhových úkolů plnit i další úkoly, získávat zkušenosti a peníze.

Hlavní četa se skládá ze šesti jednotek, několik z nich může mít ochočená zvířata. V průběhu plnění úkolů si navíc můžete vzít na pomoc i dosud nepotkané postavy v doprovodu celého davu.

Před výpady se složení družstva může změnit, vzít s sebou ty jednotky, které se lépe hodí pro nadcházející úkol.

Existuje mnoho tříd eskortních stíhaček a někdy se stane, že jednotka se silnějšími základními vlastnostmi, jak se vyvíjí, není tak dobrá. Složitější třídy se naopak odhalují s dosažením určitých úrovní.

Během bitev musíte utratit střídmě na magii a k jejímu doplnění je nutný odpočinek. Narazit na silného nepřítele bez schopnosti používat magický arzenál je nežádoucí.

Pathfinder: Wrath of the Righteous ke stažení zdarma na PC, bohužel nebude fungovat. Hru lze zakoupit na Steam marketplace nebo na oficiálních stránkách.

Ve hře najdete celý svět plný kouzel a spoustu spolucestovatelů! Začněte hrát hned teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more