Záložky

Džungle války

Alternativní názvy: Džungle války

Jungle Wars - většinou vývojáři hry dávají přednost přenosu hráčů do budoucnosti někde nebo naopak - k válkám minulosti. A všichni zapomínají, jak těžký je život těch, kteří žijí v džungli. I zde zde probíhá neustálý boj o území a vývoj nových ložisek užitečných zdrojů. Projekt Jungle Wars 2014 vás zase stane jedním z představitelů starodávného kmene a budete mít možnost zažít všechny těžkosti tohoto života daleko od civilizace.

Registrace v projektu

Jedná se o skvělý moderní online projekt. Pro otestování hry nebudete muset instalovat žádné programy. Jedinou podmínkou při registraci v Jungle Wars, bezprostředně po níž můžete začít hrát hru. Anglické rozhraní webu by nemělo zaměňovat všechny, které můžete pochopit na intuitivní úrovni.

 1. V prvním řádku registračního formuláře (který se mimochodem nachází přímo na hlavní stránce), zadejte své přihlašovací údaje.
 2. Druhý řádek je vyhrazen pro heslo.
 3. Pokud dokončíte registraci, zadejte adresu vlastní e-mailové schránky.

Pokud se chcete zaregistrovat v Jungle Wars online, můžete je ještě jednodušeji zjednodušit tím, že se přihlásíte do projektu pomocí údajů o účtu ve Facebooku.

Báze hry

Za dlouhou dobu hádat a nebudete se muset divit. Hra se setká s vaším srozumitelným tréninkem. Ze slavné domorodé Amberové se dozvíte, že její země byly nedávno napadány obřími pavouky. Příšery budou zničit vesnici úplně, a vy, přirozeně, se stanete jediným, kdo dokáže odolat monstram.

The Jungle Wars hra vám umožní postavit vám různé budovy, které pomohou v ochraně a rozvoji:

 1. Totem je struktura, která by se měla stát srdcem vaší vesnice. Tato budova otevře mnoho příležitostí a umožní postavit mnoho užitečných budov.
 2. Manu lze moudře strávit, potřebujete speciální mana-sklad.
 3. Nezapomeňte na farmy. Hrát hru Jungle Wars bez farmy bude těžké - tady je jídlo potřebné k udržení armády. Kromě toho lze produkty vyměňovat za různé užitečné věci.
 4. Oltář v obci nebude nadbytečný. Tady je mana. S jeho pomocí se může výrazně zlepšit obvyklý herní objekt.
 5. Ale samozřejmě nezanedbáváte obranné struktury: pozorovací věže, pasti, věže.

S konstrukcí druhé, mimochodem, hra začne pro vás.

V Jungle Wars je poměrně snadné hrát. Máte tři hlavní úkoly:

 1. Vybudovat město a rozvíjet stávající budovy.
 2. Boj se sousedními kmeny a bránit své země.
 3. Sbírejte základní zdroje.

Hlavní herní zdroje

Měření všech znaků je určeno podle následujících charakteristik:

 • ocenění,
 • budov;
 • mincí;
 • ;
 • man;
 • Časové zrychlení
 • .

Všechny tyto prostředky v Jungle Wars online mohou být získány bez investování reálných peněz. Něco, co můžete získat pro dokončení úkolů (nové skutečné questy se objevují neustále, můžete je studovat v panelu vlevo). Některé zdroje lze znovu zachytit. Většina z vás si můžete sestavit a vyrobit sami.

Hra

Hra má také možnost sdílet užitečné zdroje mezi přáteli. Například, čím více herních přátel máte, tím více zrychlení můžete získat za jeden den. A pro nové registrované přátele můžete dostat skromnou peněžní odměnu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more