Záložky

Generálové války

Alternativní názvy: Váleční generálové

Generals of War - první světová válka je považována za jednu z největších událostí, ke kterým došlo ve dvacátém století. Určitě alespoň jednou ve svém životě jste chtěli zjistit, co se ve skutečnosti děje na otevřených místech bojových polí. Možná jste dokonce měli nějaké myšlenky, které by mohly změnit výsledek války. Projekt Generals of War online vám umožní vyzkoušet si během první světové války generálního velitele. Budete mít možnost dělat to, co chcete. Stanete se známým velitelem nebo se někde ztratíte na stránkách historie - záleží na vás!

Registrace v hře

GOW je projekt prohlížeče, takže nemusíte se potýkat se stahováním a instalací dalších souborů. Jediná věc, kterou potřebujete pro zahájení hry v registraci generálů války. V projektu je zjednodušeno na maximum - registrační formulář je přímo na hlavní stránce a je plně přeložen do ruštiny.

 1. V prvním řádku zadejte přihlašovací jméno.
 2. Dále vyplňte svou e-mailovou adresu.
 3. Dokončení, promyslete si heslo.

Games Generals of War vám umožní dále zjednodušit registraci a zadat projekt pomocí účtů v sociálních sítích:

 • Vkontakte;
 • Facebook;
 • Google +.

A pro ty, kteří již mají pohled. ru se obávat a nemusí se moci přihlásit do Generals Of War online, jednoduše pomocí dříve registrovaných dat.

herní prvky

Pokud se domníváte, že nemusíte - hra se s vámi setká s přátelským výcvikovým kurzem. Stejně jako ve většině projektů tohoto žánru budete muset samozřejmě prozkoumat území, rozvíjet a bojovat.

Game War Wars připravila pro vás spoustu zajímavých úkolů, takže se nebudete nudit. Mise jsou vybírány takovým způsobem, že hra probíhá vyváženým způsobem. Nové úkoly můžete studovat na speciálním panelu na pravé straně obrazovky. Za prvé, musíte trochu vybavit vlastní vojenskou základnu. Zde v budoucnu najmete vojenský personál a zde se bude konat vzdělávání a školení. Hodnocení hráče je provedeno pomocí hlavních parametrů. Takže bude nutné hrát hru Generals of War, pečlivě sledovat takové příjmy a ztráty:

 • army;
 • budov;
 • špionážních jednotek;
 • rafinérií;
 • zaměstnanců;
 • 10 000 vojenských rostlin.

Aby vaše armáda mohla přiměřeně bojovat, musíte ji poskytnout dostatečně dobře. Vaše oddělení nemusí být jen krmena a oblečena, stačí vybavit jednotky s nejlepšími zbraněmi a veškerou potřebnou munici. Pro kontrolu situace s monitorem dodávek jsou hlavní herní zdroje:

 • neft;
 • benzín,
 • palivo;
 • munice.

Nezapomeňte, že v případě potřeby můžete spolupracovat se svými sousedy na mapě her. Z času na čas budou muset s nimi bojovat - to vše závisí na vaší schopnosti vyjednávat.

Mena hry

V Generálové války lze hrát bez investic, ale bude to docela obtížné bez virtuální měny. Základní měnové jednotky jsou následující:

 1. Běžné peníze mohou být získány za pomoci továren, továren a domů.
 2. Můj zlato, moje.
 3. Drahé diamanty jsou nakupovány od obchodníků.

Většina zdrojů může být získána dokončením úkolů. Ale nezapomeňte, že při přerušení zadání nemůžete získat odměnu v plné výši. Kromě bonusů můžete získat ocenění a ratingové body - vše, co potřebujete, abyste se stali velkým velitelem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more