Záložky

Černý korzár

Alternativní názvy: Černý korzár

Game Black Corsair pro námořní dobrodružství

Virtuální svět se od té doby usiluje o posílání hráčů do budoucnosti pro úžasné technologie nebo fantazii, kde se potkávají zázraky a kouzla; držet nos lidstva v apokalypse a podrobit ji útoku příšer. Pokud jste nesnesitelně chtěli něco romantického, s chutí dobrodružství a špetku nebezpečí, hra Black Corsair je nejvhodnější.

Tato strategie založená na prohlížeči vás zavedla do 16. století, kdy lidé naplnili moře, objevili nové kontinenty a svázali obchodní vztahy, bojovali na lodích a setkali se s piráty. Nyní se tato historie zdá být tak vzdálená a atraktivní. Pokud litujete, že jste neměli štěstí, že jste se v té době narodili, můžete hrát Black Corsair a opravit chybné výpočty osudu.

První kroky v herním prostoru

První položka, kterou musí každý nový kapitán udělat, je registrace Black Corsair. Pak je volba charakteru:

  • Trading Expert
  • Bohatá dědička
  • Díčka anglického knížete
  • Portugalský zničený aristokrat
  • Plačný námořník

Život každého člověka, který byl jednou prasklý, vedl špatnou cestou a nahradil kolotoč. Jinými slovy, každý má své vlastní důvody, proč se stal korzárem.

Jakmile jste definovali roli, začnete od nejmenších schodů mořského plavidla k skutečné bouřce moří. Kde bude nový osud vést a jaké překvapení to připraví?

Protože žádný kapitán ovládá loď sám, potřebuješ tým. Přejděte do části menu a přečtěte si charakteristiky námořníků před jejich pronájmem. Pak začíná nejvíce vzrušující část.

Nejprve máte jednu loď, pak dvě, tři, a postupně se stane celá flotila. Pro každou loď potřebujete spolehlivou posádku, ale lodě a posádka musí být nepřetržitě čerpány, aby se zlepšila výkonnost.

Střídáme války s dalšími misemi

Poskolku hodně bojovat, je zapotřebí vybavit loď s jatkami, rychlými plachtami a prostornými držáky. Po bitvě vyzvedněte dobro, které nepřátel vynechal. Můžete ho prodat nebo si ho nechat.

Využijte

úkolů, které vám pomohou, které vám dávají zástupci různých kontinentů:

  • Zahněte nebo doručte nákladu
  • Napište loď
  • Přidej to na palubu
  • Ochrana vesnice před útokem
  • Reconcile monster

Za každou řádně provedenou objednávku jste odměněni penězi, zkušenostmi, bonusovými položkami nebo zbožím. Všechno přijde užitečné, pokud nebude v daném okamžiku, pak později jisté.

Naučte se stavbu lodí, základy a pravidla, příležitosti a taktiky: obranu, útok, dělostřelectvo. Všechny momenty jsou důležité: jak je tým vyškolen, tak jak jste nastavili lodě. Je lepší dát nějaké lodě na hlavu, zachránit je od přímých zásahů. Ale tyto složité lekce začnou později a první postupné učení s jednoduchými úkoly, následované velkými dary a bonusy, které podpoří vás a podnítí nové úspěchy.

Je velmi důležité spojit se s hráči na společné boje. Spojenci vždy pomáhají, zdůrazňují několik podporovaných lodí nebo se zapojují do velké bitvy. Jiní mohou vyhlásit válku a zjistit, kdo bude nakonec silnější.

a nakonec pár příjemných slov o iPlayeru Black Corsair. Strategická hra samozřejmě stojí za pozornost. Je perfektně rámováno v duchu epochy, vybavené užitečnými mapami a hudba odpovídá místu pobytu - orientální motivy, rytmy pochodu, intenzivní hudební doprovod kritických scén, zvukové efekty přístavů.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more