Svět oceli: tanková síla

Alternativní názvy: WoS, Svět oceli

Game World Of Steel: Vítězství Tank Force bude vaše.

V kontextu mnoha her o tancích World Of Steel: Tank Force je v některých ohledech podřadná, ale v tom je také její chuť. Představuje své studio BraveTale a také se rozhodla účastnit se obecného nadšení pro militanty. Možná jste již obeznámeni s její prací na válečných lodích. Nyní máte příležitost stáhnout World Of Steel: Tank Force a zhodnotit její potenciál. Očekávejte, že z projektu není neobvyklé, že není nutné. Přísně řečeno, co je neuvěřitelné a zvláštní, lze vidět v příští akční hře o tancích? Pokud nebudou růst křídla, pak je to klasika žánru, kde hráči zvládnou terén, pravidelně bojují s nepřáteli, vydělávají peníze na této hře a utrácejí je na čerpacích zařízeních.

Tyto technické vlastnosti by měly být vzaty v úvahu, pak hra váží 77 M, verze pro mobilní telefon vyžaduje Android verze nejméně 2.

Vlastnosti a průchod.

Hlavním rysem, který rozlišuje projekt od analogů, je nedostatek týmové hry. To znamená, že můžete bojovat pouze s počítačovým soupeřem, vylepšováním času a času taktiky a chování v různých situacích. Ale i s touto hrou World Of Steel: Tank Force zůstává zajímavá s těmito komponenty:

  • Příliš drahé darovat s minimální sadou funkcí
  • Ne původní příběh
  • Problémy s volným zdokonalováním nádrží
  • Vysoké požadavky na připojení k internetu a zařízení pro instalaci

  Jak již bylo řečeno, grafika zde je opravdu vynikající, můžete vidět i oslnění slunných zajatců na těle bojových vozidel a docela realistický kouř po zábězích.

 • Dobrý grafik
 • Excellentní výběr vybavení
 • Detailované karty
 • Dynamické boje
 • Ability k čerpání strojů
 • Easy control

Kromě toho je třeba věnovat pozornost a strany nejsou příliš atraktivní:

Ale za vše, co musíte zaplatit, av tomto případě za technické schopnosti vašeho přístroje. Další možností platby jsou skutečné peníze na vylepšené zbraně a tanky, další bonusy a další dary. Ceny začínají na 54,99 UAH. , dosáhl 5 249,99 UAH. Pokud chcete vše dosáhnout sami, to je chvályhodné. V takovém případě buďte trpěliví, protože budete muset ušetřit peníze na nové zbraně, brnění, části pro motor a tak dále. Jak hra postupuje, hráči se posunou nahoru a to otevírá nové příležitosti.

Stejně jako u podobných hraček, hra World Of Steel: Tank Force poskytuje odměnu za úspěch v bitvě a platí mince. Ale za účelem vylepšení se bude muset účastnit ne jeden, a to ani v třech bitvách. Vylepšení jsou poměrně drahé a pro dosažení více či méně vysoké úrovně se bude muset v příští bitvě pokusit o zničení. Jednat v místech s různými zeměpisnými charakteristikami lesního pásu, zasněžených hor, pouští a dalších. Změna krajiny je rychlá, takže nebude možné obdivovat krásy přes palubu. To, co se děje na poli, je mnohem důležitější, protože nádrže čelí téměř nosu k nosu a měřítko nad nimi ukazuje, kolik života v nich zůstává.

K slovo, v hračce je jeho jeden významný plus možnost vybrat si nádrž, která dokonale zapadá do terénu. Chcete-li zvýšit jeho základní vlastnosti, použijte maskování, a to umožní vozu sloučit s krajinou.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky