Sniper: Ghost Warrior 2

Alternativní názvy: Sniper: Ghost Warrior 2

Hra Sniper: Ghost Warrior 2 - pokračování videohry Sniper: Ghost Warrior, vytvořený stejné firmy ve Varšavě City Interactive ve vojenské střelce žánru od 1. osobě. Opustil hru Sniper: Ghost Warrior 2 ks tři roky po svém předchůdci na počátku roku 2013. Lokalizace na území Ruské federace se společnost "New Disc".

Polští vývojáři našli malý výklenek obsazený hry. Hráči, kteří jsou opravdu vášnivý ohněm sniper, nezapomeňte na sílu dvou nebo třech hrách, které poskytují skutečné balistiku. Ten někdo je rád, si můžete stáhnout Sniper: Ghost Warrior 2 a stát sniper elitní komando vytvořené pro zvláštní operace zničit ty špatné strýcové bez ohledu na to, kde na světě, které chtějí provádět své obchodní záležitosti špatné.

Na rozdíl od svého předchůdce, aktuální hra Sniper Ghost Warrior 2 stanoví mise nevymysleli nějaké tropické zemi, ale zcela konkrétní v Sarajevu, na Filipínách a Tibetu. Podle geografického umístění akci se bude konat nejen v horách nebo v městských oblastech, ale také v džungli.

Všechny z těchto míst je úžasný pohled na výšku grafu. To není náhoda. Po první část polských sniper střelby prodal 3. 000. 000 výtisků, si mohl dovolit koupit Sniper: Ghost Warrior 2 je více pokročilý engine CryENGINE 3. A tato skutečnost je automaticky lepší AI, který je schopen vypočítat chování nepřátel značně komplikovaných vzorců.

Pokud začnete ve Sniper: Ghost Warrior 2 hra, můžete se seznámit s následujícími znaky:

• K. "Sandman" Anderson - protagonista, již v hodnosti kapitána, speciální odstřelovací zvěd, je skupina elitních mariňáků "Force Recon". Bezvadně vlastní lovecké a střelecké dovednosti, učí to již od útlého věku.

• K. Meddkos - střelec v Sarajevu, zrádce. Zemře na konci hry.

• Diaz - CIA. Gunner.

• Gomez a Wheeler - postavy z druhého plánu.

Aby bylo možné rozhodnout, zda chcete hrát v tomto sniper fotografování simulátoru, můžete hledat na internetu o hru Sniper: Ghost Warrior 2 video. Po shlédnutí mnoha videí s recenzemi a přívěsy hry, můžete vidět na vlastní oči, že druhá část polských sniper střelby fungovalo mnohem lépe než první. Navíc, kromě toho, že zde byl zaveden zcela realistická balistika natáčení ve Sniper: Ghost Warrior 2 lze použít 6 odstřelovací pušky, přístroje pro noční vidění, melee zbraň, různé výbušniny, brýle a tak termokamery atd. Mnoho hráčů, kteří jsou fanoušci odstřelovací simulátorů osloví natolik závažné přístup k natáčení, když potřebujete vzít v úvahu nejen závažnost, ale také rychlost a směr větru, poloha, respirační hráč frekvence, vzdálenost k cíli. Tyto a další podrobnosti o hře najdete, pokud půjdete na herní oficiálních internetových stránkách http://www. ag. ru/games/sniper-ghost-warrior-2, návštěvy jakýkoliv hráč, který přehazovat všechny pochybnosti a rozhodnout Sniper Ghost Warrior 2. stáhnout a nainstalovat hru na počítači trávit mnoho hodin průchodu navrhovaných vývojáře misí.

Buďte opatrní, pozor, přesný v plnění úkolů, neviditelný pro nepřátelům a zároveň určí.

Hodně štěstí!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky