Střepy snů

Alternativní názvy: Střepy snů

Střepy snů on-line - je bezplatný prohlížeč založený na role-playing game, vyrobené za použití blesku. Hra vyžaduje žádné stahování klienta, ale na posílení a zlepšení hry pestře zdobené, byl vyvinut klientský program, který, pokud je to žádoucí, lze stáhnout.

V Shards of Dreams on-line hry se ponoříte do temné a strašidelné virtuálním světě, vznikla po ničivém univerzální katastrofě, kdy konfrontace mezi oběma stranami, které jsou označovány jako Říše a Heath, mezi nimiž věčné nenávisti a nepřátelství.

Aby bylo možné vstoupit do tohoto světa, musíte být původně zapsaná ve hře Fragmenty snů. Budete muset zadat svůj e-mail a heslo, potvrďte podmínky registrace.

Po Registrace Shards of Dreams, se dostanete do hry, kde se doporučuje, aby projít první jízdní práci, která vás seznámí se základy hry a rozhraní. Tato práce poskytuje nejen praktické dovednosti, ale také dostatečné množství zkušeností.

Střepy snů online hra vám nabízí možnost si vybrat třídu znaků pro svogo. Je v této hře, pouze čtyři pro každou z válčících stran (4 třídy pro Říši a pro stupně 4 Wasteland): bojovník, zloděj, Priest, Mage.

Hrát hru Střepy Dreams on-line, můžete uvolnit až deset úrovní změnit třídu na Akademii (Village of Mist). Po desáté úrovni, pro změnu třídy, budete muset zaplatit určitou částku.

Takže poté, co jste se již seznámili v Shards of Dreams on-line a dosáhla druhého stupně, se dostanete do vesnice Mist, kde je již pro Vás připravili mnoho pracovních míst. Zde můžete nabídnout své služby dobrodruh Hunter, Kovář, pochybné postavy, rybáři, hostinských, a ministr Dorion. Kromě toho se setkáte s Sage ukoma, starý horník a staré Caspar, který žije na předměstí. Úspěšné provádění jejich úkolů vám dá možnost dostat se blízko k přechodu do další úrovně!

Na páté úrovni, dostanete své první body, které mohou být rozděleny mezi parametry. Změnou těchto nastavení můžete ovlivnit charakter těchto vlastností:

Power - tento power-bít melee a celková kapacita charakteru;

Agility - šance a dodge šanci předávání na hráče kritického úderu;

Postava - dopad na celkové zdraví a kondici;

Hit - šanci na zásah s melee (pro všechny subjekty) a pohyboval (pro luky a některých kouzel)

Hodně štěstí - to je kritický úder šance a zvyšuje šanci na výrobu monstra / truhel;

Inteligence - je celkové množství many charakteru.

Vše je navrženo v Shards of Dreams on-line hra questy vám poskytne nejen solidní množství zkušeností a peněz, ale také celou řadu věcí, které usnadňují další playthrough.

Střepy snů ve hře bude velmi zajímavé, protože v okamžiku, kdy za předpokladu, čtyřicet úrovní charakteru.

Hrát hry on-line Shards Of The Dreams, budete muset jít do žaláře - to jsou místa, ve kterých jsou velmi vážné monstra, porážet, které obdržíte náhradu ve formě bohatého těžby a ocenění pro tuto práci.

V Shards of Dreams hrát nabízen v několika verzích Dungeons

Bludiště na jednom průchodu - určené pro jednoho hráče, ale to by mělo být poznamenal, že tam je boj těžší bitvy na povrchu. Zde Monsters silnější, často mají jedinečné schopnosti a útok ve skupinách.

Skupina dungeony (nejsou určeny pro průchod sám) - je třeba sestavit skupinu hráčů požadovanou úroveň, aby zásobili na různých lektvarů a jídla, a pak můžete jít na dobrodružství.

Play Shards of Dreams, charakter, který má určité množství rubínů, může vytvořit klan, ale to může být jen ti, kteří patří k jedné ze stran (Říše nebo Wasteland). Mějte na paměti, že klan, aby se hráč na druhé straně to je nemožné, stejně jako změnit svůj směr, zatímco v klanu. To může být provedeno pouze po vydání klanu.

Na závěr přezkumu, řeknu toto: hra je hoden pozornosti a Střepy registrace Dreams vám umožní ponořit se do tohoto fantastického světa!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky