Saints Row: The Third

Alternativní názvy: Saints Row: The Third

Saints Row: The Third - hra vztahující se k lineup Saints Raw, šílený plaku, který je známý pro všechny hráče. Nový projekt se dokonce podařilo překonat šok hodnotu všech svých předchůdců dohromady. Lehkomyslnost vždy vystupoval projekty se pohybují od jiných her klonů na základě GTA. Herní vývojáři se podařilo přijít s SR originalitu a dát jejich potomků speciální koření na světle šílenství. To dlouho bylo druh projektu "čipu", oblíbené mnoha hráčů.

Stejně jako ostatní "společníci» Saints Row: The Third PC má vysokou přizpůsobení - stále hráči si mohou vybrat vzhled vaší postavy "ochutnat". Nicméně, toto slovo je řekl, a tak bych chtěl prohodit pár slov se zmínit o úžasné příběh. Chystáte se do hry, budete velmi překvapeni, protože z neznámého gangu byl pryč. Nyní svatí se staly skutečnou značku. Pod jejich "značkou" vyrábět oblečení a občerstvení v Saints Row: The Third jízda autem i s logy těchto kluků - víc než vážně! Fellows jsou vyzváni, aby filmy. Nicméně, jak je obvykle případ v životě, nadměrná sláva přinesla nějaké problémy. Po sérii nevysvětlitelných hrůzné události jsou svatí v Stillporte - městečko obsazeno příslušníky mocného gangu "syndikátu".

K hratelnost začal, stejně jako dříve, bude nutné spustit Saints Row: The Third ke stažení. Vyzbrojte podporovat jakýkoli důvěryhodný torrent, a po několika minutách můžete osobně vidět, co svatí pro vás připravili tentokrát. Vařené, je třeba poznamenat, hodně, a celou tu dobu nejvíce podobá orgie svátek během epidemie, bezpráví - obecně, nebude nudit. Aktualizováno v Saints Row: The Third mise určená pro dynamickou hru, ale proto, že zívání je nedoporučuje. Představte si například, své postavy v jednom z úkolů bude muset jít na letadlo, které letí přes čelní sklo, nebo, například, spadají do srdce jaderného reaktoru, a dokonce i v boji proti zombie.

Co je nejvíce zarážející - projektový management v průběhu hry udržet laťku nastavenou prvních misí. To znamená, že vypadá velmi vyrovnaný a přiměřený. Takže v Saints Row: The Third budete někdy hrát pěkné a pohodlné. Kromě dobrodružství, plánovaných úkolů a misí, čekáte na spoustu překvapení v "normální hry" života. Takže, ve svém volném čase se vaše postava bude moci zapojit do realitní činnosti, nebo soutěžit se svými nejbližšími konkurenty. A, samozřejmě, mini-mise zrušena nikoho!

Hlavní hrdina bude několik nových způsobů, jak vydělat peníze, aby se finanční problémy ve hře, můžete zapomenout na dlouhou dobu. Více informací a popis mas zajímavých nových přínosů projektu jsou popsány v odstraněna Saints Row: The Third videa trailer. Musíte vidět pro sebe a podělte se s přáteli.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky