Znovuzískání online

Alternativní názvy: Reborn Online

Game Reborn - nová fantasy světa Asgard

Čím více se hraje hra, tím rychleji zachycuje pozornost a více zpoždění. Klientská hra Reborn otevírá svět Asgard se všemi jeho divy a krásami. Budete navštívit mnoho bitev a nebudete provádět méně úkolů, nenaučíte se ovládat kouzla, bojovat s kladivem a střílet luk. Vystoupí vás skryté zvířata a elfové, opakovaně posilují vaše schopnosti a řídí pohyby.

Můžete přestat hledat hračku, která splňuje přísná kritéria zkušeného hráče, od doby, kdy začínáte hru Reborn hrát, nechcete nechat své barevné rozměry a část s charismatickými postavami.

Děláme se s hrdiny a jejich asistenti

Jak je to klientská hra, musíte stáhnout Reborn a teprve potom jít na cestu přes krajinu fantasy, prozkoumat její populaci a možnosti. Překvapením nebudou třídy charakterů, které se staly klasikou pro takové herní produkty.

  • A stíhač dlouhého doletu. Z bezpečné vzdálenosti zachází s nepřáteli s částmi šípů, což pomáhá svým spojencům, kteří řeší tento problém v popředí. Chytře se vyrovnávající s lukem má často pozitivní vliv na výsledek bitvy. Mezi znaky vlastností: útok na dálku, imobilizace, vyhýbání se.
  • Válečníci se spoléhají na svou vlastní sílu, a proto jsou dobře rozvinutá. On si není vědom strachu a on je spolehlivý spojenec, kdo první spěchá do bitvy. Tyto vlastnosti ho charakterizují: melee útok, zrychlení, silná ochrana.
  • Mag se specializuje na správu prvků, ovládání přírodních jevů, teleportace v prostoru a způsobuje zranění nepřítele z dálky. Protože ne trénuje svaly, ale mysl, fyzický kontakt s nepřítelem je pro něj kontraindikován, aby zemřel rychle. Ale v okouzlení nemá žádnou roli. Jeho rysy: útok na čarodějnictví z dálky, teleportace, krátkodobá nezranitelnost.
  • Bard nejen hraje hudbu - její melodie dokáže léčit rány a dokonce i vzkřísit padlé vojáky. Pokud vezme jiné akordy, nepřítel padne mrtvý. Zvláštní vlastnosti zahrnují: hojení, vzkříšení, posilující schopnosti.

Mělo by být poznamenáno, že volba hrdiny se neprojeví dříve než 20. úroveň iPlayer Reborn. Toho lze připsat výhodám, protože až do tohoto okamžiku se hráč pokusí v různých obrazech, strkat se na lyru, vlnit se kladivkem, cvičit kouzlami a když pochopí, jakou roli je blíže k němu, rozhodne se na základě vědomí.

Name charakter a udělejte mu jedinečný vzhled, oblečený v obleku, výběr barvy vlasů, účes a typ obličeje. Postupně je možné provádět změny ve vzhledu. Oblečení není natolik estetické, jak praktické. Rukavice, brnění, přilba, kalhoty, obuv a pláštěnky zvyšují dovednosti bojovníků a zpevňují je.

Postavy budou doprovázeny elfem - nepostradatelnými pomocníky. Jsou rozděleny do dvou typů: fyzické a magické. První pomocníci a kouzelníci, druhí šípy a válečníci. Elfové se musí neustále vyvíjet, aby se lépe vyrovnali s úkoly, které jim byly přiděleny: ovlivňovat útok a obranu, pohybovat se, hromadit zdraví a zvyšovat mana body.

herních úkolů

Vyzbrojení znalostmi, zbraněmi a elfy, můžete jít hledat dobrodružství. Ve hře Znovuzrozená praxe porazí příšery nebo jděte do arény Guild a bojujte s ostatními hráči. Na každém místě, až tři dungeony různých úrovní a chtějí zvládnout povolání krejčího, klenotníka, horníka nebo jiného z široké škály, a pak vám nebude odepřeno požadované.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky