Voyage online

Alternativní názvy: Dobyvatelé

Online hra Dobyvatel je jedna z těch her na hrdiny, které na první seznámení s nimi podporovat spuštění přehrávání. Možná, že to podporuje slogan - "přišel, viděl a podmanil si", a možná atmosféra hry, nastavit v klíčových východních tradic, a jeho velkolepé grafika za předpokladu, online hry Voyage popularity a loajality k publiku milionů. Relativně nedávno přistoupily Conquerors hrát a uživatelé webu - objevil kvalitativní Russified verzi hry.

Bližší seznámení s dobyvateli, začneme s požadavky systémových vývojářů. Mimochodem, budete muset stáhnout a nainstalovat herní klient. A proto, představí na seznamu "přání" do konfigurace počítače:

• Procesor - Intel Pentium 1 GHz

• RAM - 128 MB,

• grafická karta - 16 MB.

1 -

• volného místa na pevném disku. 5 GB

• Dostupnost širokopásmového připojení k internetu na 64 kbit / s.

Registrace Online hry Dobyvatel provádí na svém oficiálním webu. Budete potřebovat přezdívku, e-mailovou adresu, heslo, osobní údaje a kód ke kontrole "na bot." To je vaše Dobyvatel v on-line registrace. Tak jděte do toho.

Jakmile bude vaše registrace potvrzena Conqueror online, postupujte podle kroku výběr znaku. Plavba on-line hry, ve které existuje šest tříd postav:

• Monks

• Ninja

• Archers

• Šermíři

• Warriors

• Kněží (oheň a voda)

Třída Monks - je pravděpodobně nejvíce humánní charakter třídy, které se podílejí na sebepoznání a rozvoji vnitřního duchovního světa. Jejich obrana a zbraně - svatá korálky, které musí být nabitá.

Třída ničitelé Ninja - šikovné a nebojácné válečníky, jim jejich útok s rychlostí blesku, a schopnost současně bojovat dvě zbraně dává větší výhodu.

Archer class pro ty, kteří jsou zvyklí na boj na dálku, počkejte a lov.

Třída Šermíři, naopak - pro znalce rvačky, které nejsou o nic méně zběhlí než Ninja, lze také ovládat zbraň oběma rukama.

Bojovník class - třída fyzicky připraven. Pouze bojovník nese těžkou zbroj a vydrží nejsilnější nepřítele v melee.

Kněžské třída je zastoupena dvěma protilehlými větvemi

• Kněží Fire

• Vodní kněží.

Kněží vody - je to klidný ochrana kouzelníci používají kouzla, ačkoli dobře řízené a konvenční zbraně.

Kněží oheň - mystické bytosti, které využívají sílu svých kouzel pro destruktivní akce.

Tak, seznámit se blíže s parametry navržených tříd můžete vytvořit postavy a jejich jedinečný a neopakovatelný. Mimochodem, individualizace hrdina tady je vše v pořádku, můžete změnit své vnější parametry, na principu tzv. přizpůsobení - tento princip na všech zvláštních čínských on-line hraček.

Voyage online hra je zajímavá pro své životní prostředí - zde kromě obvyklé migrační davy může také splňovat jednu ze čtyř šéfů, příšery s velkými písmeny, abych tak řekl. Říkejme jim katastrofální zvíře, Snow Banshee, Dragon teratomy. Lov těchto monster je vždy prioritou, jak pro ně, můžete získat podstatnou bonusovou cenu.

Co se týče bojového systému, hrát Conqueror Live, prostě v tom smyslu, že by nikdo neměl být požádán před útokem, to znamená, že zásada volného PvP (bitvy mezi hráči). Ale pokud si nejste zastáncem takového způsobu boje, pak se prosím obraťte na souboj, a bojovat vznešeně. Kromě jediné bitvě, hra je k dispozici třídní boje, klan bitvy a cechy dobyvatelé.

Ve všech výše budete hrát hry on-line Conqueror na úroveň 120, dobře, další budou následovat proces znovuzrození. To naznačuje možnou změnu klanu a exteriéru, nové dovednosti a mnohem více. Stručně řečeno, motivace na dlouhou dobu hrát hru on-line Plavba docela dobré. Přesvědčte se sami.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky