NosTale

Alternativní názvy: NosTeyl

Unforgettable Adventures dává jeho hráči NosTeyl hra, která umožňuje, aby se na cestu po kouzelného světa anime. Zde najdete nečekané zvraty, zajímavé postavy a vzrušující boje s protivníky. Je fantasy hra NosTale umožňuje velmi individuální přístup k volbě svého charakteru, z jehož tváře a můžete jít od nejjednodušších až cestovatelem nádherné kouzelník nebo statečný bojovník. Hráč sám dává svému hrdinovi tyto dovednosti a vlastnosti, které chce vidět. To umožňuje znaky musí být unikátní. Ale jedinečnost obrázků - to není jen dobrá zpráva pro ty, kteří se chystáte zažít svět NosTeyl.

Dalším dobrým fakt: v bitvě a vaše hrdina cesty nemusí nutně sám. Po NosTale online hra dělá jeho hráčům skvělou nabídku - udělat přítele a pomocníka, který bude užitečné v každé situaci. Takový přístup je považován za de rigueur pro herní tvůrce. Zkrotit zvíře sám, jen je třeba ji - porazit monstrum. Ti, kteří mají tento problém v platnost, nemůže přežít. Tamed tvor nemusí přinést příliš mnoho - je to, vděčný, samozřejmě, že přijde běží poté, co porazil monstrum a stal vaším přítelem a soudruh v žádných bojů a cestování.

NosTale on-line registrace je velmi jednoduchá a probíhá ve třech krocích. Aby se stal jedním z hráčů ve svých oborech je třeba zadat uživatelské jméno, které je jméno, které bude žít virtuální charakter. Další - vytvořit heslo a nezapomeňte zahrnout vaši e-mailovou adresu. K registraci také třeba stáhnout a nainstalovat herní klient. Stačí postupovat podle pokynů, které umožní hru a budete uspět! Nejprve ve hře se stanete obyčejný cizinec. To je první stupeň, úroveň začátečníky. Ale brzy poté, co začnete hrát online hry NosTale, jste nové příležitosti. Za prvé, od cizince může snadno ocitnout v šermíř. No, ne tak snadno, samozřejmě, protože kdyby to bylo tak jednoduché, že by bylo naprosto žádný důvod namáhat, je to tak? Získat pro sebe nové a nové magické dovednosti, můžete také sehnat luku ve svém arzenálu, a proto se stal střelec. A konečně, pokud jste opravdu vykouzlit lov, prosím - vás cesta na kouzelníky. To vše pro začínající turisty bude možné pouze tehdy, když dosáhne úrovně 15. To má tři hlavní profesí, které mohou zvládnout NosTeyl charakter. Mistr meč, luk nebo magické lektvary - to je volba, aby vyhovovaly vašemu vkusu. O nich můžeme hovořit podrobněji.

Šermíř může bojovat s několika. On samozřejmě bojovat bitvu na blízko i daleko. Obratně ohánět svou zbraň, má sílu čtyř elementů. Je to velmi těžké ublížit, a jistě - zabít, protože je uložena bezpečnost komory a zhiznesohranyaemostti.

Na protizávažím jako bojovník může dát jen další - lukostřelec. Tato jednotka je velmi jednoduché, to upoutá pozornost všech. Jeho apt šipky zasáhnout nepřítele v melee a ranged boj, a za ním celé přírody, když nemá žádný způsob, jak energie. Možná, že to je to, co mu dává jedinečnou příležitost otrávit nepřítele přímo v boji. Dělá to s kouzly.

Ale i silnější kouzla a odkazy na přírodních sil má kouzelník. Takže někdo, kdo, jak skoro nepotřeboval zbraň. Koneckonců, to je dobře vyzbrojený kouzel, magických rituálů a jiné magické zařízení.

V NosTale může hrát i kolektivně. Například, setkat se s přátelskou společnost v 5-15 hráčů a organizovaný jít na monstrum. Takový způsob zabíjení nechtěných fantastický mamuta s názvem raid.

Boj v několika způsoby. Můžete vytvořit otevřenou bitvu. Pak bojovat a být schopen uplatňovat své superabilities žádný mág, lukostřelec, šermíře nebo začátečník, právě vstoupil do hry. A můžete uspořádat bitvu "pro". Tato bitva bude považována za uzavřenou, a podílet se na tom, že ne každý může. Zde bojují jen některé hráče. Vytvoření takového krveprolití kdekoliv ve hře může být speciální lektvar. Ve hře najdete spoustu tajemství a nuance. Ale učí se o nich můžete vyzkoušet pouze hrát roli v něm.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky