NBA 2K14

Alternativní názvy: NBA 2K14

NBA 2K14 - sportovní, nový basketbalový simulátor. Hra NBA 2K14 je propuštěn do světa, není to tak dávno, jen o něco více než před měsícem. Ale protože to je velká řada patnácté "show" pouze, respektive s vylepšeními. Původně povolený verzi NBA 2K14 PC, a plán dále hry bude k dispozici pro Xbox a PlayStation One 4. Ukazuje se, že i v budoucích plánech hry bude k dispozici ve verzi

NBA 2K14 android.

Pouze zde cítit mnohem hru, pokud jste si stačí stáhnout hru NBA 2K14. Zde je jen začátek doporučujeme, abyste si přečetli informace, které jste dostali a check-out NBA 2K14 videa a snímky obrazovky.

Vzhledem k tomu, každá počítačová hra má své vlastní charakteristiky a velikosti, které nemohou mít jakýkoliv počítač, výrobci specifikovat potřebné systémové požadavky pro dobrou procházející hry. Ale ve hře je třeba co nejdříve vyšší hodnoty systémové požadavky NBA 2K14. V jiném případě, který jste právě dát problémy a nepříjemnosti.

Tvůrci se společnost 2K Sports, rozhodl Pocar skutečné skutečné fanoušky basketbalu a dát na obálce herní největší americký basketbalista LeBron James. On také se objeví ve hře jménem jeho skutečný tým.

Ve hře NBA 2K14 bude podílet kromě již k dispozici zde a týmy z Evropy, ve výši čtrnácti slavných týmů.

V této hře nemusíte namáhat bojovat proti děsivé příšery ve vašem životě, nebo vybudovat strategický krok za krokem celý řetěz ke zlepšení a zvýšení úrovně svého herního života. Neexistuje žádný takový.

Zde se jeví jako hráč v jednom z Vámi vybraného basketbalového týmu. A hlavní a jediný - Vaším úkolem je hrát, hit, pomáhá na území basketbalové hřiště. Je to takový druh sportovního boje, ale bez chladných zbraní a boje beze zbraně.

Na rozdíl od předchozích her, tato verze má několik změn a doplnění

• soupeři Poumnevshie;

• Zlepšení prostředí;

• Silly spojence;

• Přidána příkazy;

• Vylepšená grafika.

Poumnevshie oponenti - jejich lepší umělá inteligence.

Lepší atmosféra - zápalná atmosféra basketbal show, zábavu během přestávek charlidershi.

Silly spojenci - vidět nějaký stupidní svůj tým a vy budete muset namáhat.

Přidány příkazy - jak již bylo řečeno, týmy z Evropy.

Vylepšená grafika - kvalitní grafika, vysledovat v detailu hlavní hráče v obličeji a okolních fanoušky.

Také v tomto provedení je k dispozici shrne aktualizovány na základě výsledků z okna posledního přenosu. Co se přidává ještě více realismu pro ty, kteří se těší na vydání nové verze světa.

Game NBA 2K14, jak již bylo řečeno, opravdu šťastní fanoušci této série her, kvalitní grafikou a příslušné zvuku. Stejně jako ve skutečnosti. Sedí u svých monitorů obrazovkách budete způsobit pocit na basketbalové aréně.

Tak pokračujte. Úspěšné budete hrát!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky