Gunz 2

Alternativní názvy: Gunz 2

Gunz Game 2 - pokračování zajímavé počítačové hry. Jedná se o druhou část slavného korejského vzrušující hru Gunz.

Gunz 2 je vzrušující on-line browser-based hra, což je výkonný fyzikální engine pro hru ve stylu střelce, který není přítomen v žádné jiné hře tohoto stylu.

Od 2 Gunz Online považován browser hra, budete muset nejvíce zaměřit svou pozornost na přístup k Internetu. Chcete-li tuto hru pracoval dobře, zkontrolujte konfiguraci balíčku, který jste zakoupili, když se připojíte k internetu. Pro tuto hru, rychlost internetu musí odpovídat 100 Mbps.

Pokud se však k otázce jste se setkali s problémy, pak přímo pozor na kapacitu počítače. Parametry nesmí být menší, než je popsáno zde:

1. Paměť (RAM): 1 GB.

2. Procesor: Intel Dual Core (2. 0 GB)

3. Grafická karta: GeForce 6600

4. Pevný disk (Vinchestr): alespoň 3 GB.

V Gunz 2 registraci nepředkládá žádné rozdíly na schopnost registrovat na jiném místě. Můžete se zaregistrovat do hry Gunz 2 zapsat následující informace ve zvláštní formě:

1. Vaše uživatelské jméno.

2. Nutné k ochraně vašeho účtu heslo.

3. Váš e-schránky.

To jsou hlavní body, které jsou položeny na místě. V současné době neexistuje možnost se zaregistrovat, ale můžete se pokusit zaregistrovat prostřednictvím populárních sociálních sítí - Twitter a Facebook.

Play Gunz 2 budete, uznává následující informace o hře:

- Režim třída hra, která nabízí celou řadu dovedností a produktivity s více tříd zbraní, takže si můžete vytvořit a posílit charakter styl vytvořit pro sebe na původní hru.

- Můžete zažít radost z toho, že se vaše postava může provádět složitější akrobatické skoky a skákat na místo, kde chcete.

- Tato hra má kontrolu na úrovni světla.

- Rozsah různých triků GunZ 2 je mnohem vyšší, než verze, která přišla před.

- Tato hra používá extremální funkce.

- Rozsáhlá řada zbraní - dva typy.

V Gunz 2 hry budete, bojovat se zlem společnostmi, které jsou pod kontrolou podřízených, se schopnostmi, které nejsou k dispozici pro obyčejné lidi. Tito tvorové jsou k ničemu a že pritamanno marnost.

Nemůžete bát, pokud jste právě začali hrát styl - střelce. Tato hra je tak jednoduchý, že nevyžaduje žádné vysvětlení.

K dnešnímu dni, tato hra není v provozu. Datum vydání plánováno na konec roku 2013. Kromě toho, že není známo, zda hra Gunz 2 je napsán v ruštině.

Gunz 2 Online - je vzrušující hra, která mnoho lidí už čeká sedm let. A toto očekávání by měly splňovat očekávání. Brzy budete prožívat radost. Doufáme, že budete mít trpělivost čekat na hru Gunz 2, a že hra určitě vyhraje pozornost každého pokročilé hráče, a jen zvědavý přehrávačem.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky