Urban válka

Alternativní názvy: Urban válka

Urban War on-line - bez browser-based strategie, MMORPG, děj, který odráží skutečné události dnešního dne. Tato bitva simulátor, kde budete muset bojovat o přežití, a to nejen ukazuje krutost, s použitím takového silný argument jako pěst a ukazuje pozoruhodnou vynalézavost. Začíná hrát v městském válčení, můžete útočit na ostatní hráče, aby odvážné loupeže procházející občany k účasti na hromadných rvaček, návštěvy obchodů a restaurací, a dokonce začít své vlastní podnikání. A pokud se rozhodnete vstoupit do klanu, pak se vaše šance bude ještě větší. Získat alespoň, například, vzrušující územní bitvy zúčastnit, ve kterém si můžete se svými vrstevníky. Pokud bouřlivý život na vaší chuti a myšlenka vytvořit svůj sbor nebyl jen přijít na mysl - Urban válka prohlížeč hra, kterou vytvořil právě pro vás!

Stáhnout a nainstalovat nemusel. Můžete si vychutnat vzrušující dobrodružství přímo v okně prohlížeče. Vše, co je zapotřebí, aby mohli vstoupit do hry - Urban válka záznam. Z hlavní systémové požadavky pro instalaci přehrávače Adobe Flash Player. Zbývající parametry jsou nízké, a tak sestoupil a průměrná konfigurace počítače. Vytvoření účtu proces není časově náročné. Musíte si vybrat, na které straně chcete hrát Urban válku. Můžete se stát zastánce zákona, nebo zadejte gang jen chaos. Poté zadejte název hry, e-mailovou adresu a heslo. Nyní můžete stisknout tlačítko "Play" a vrhnout se do víru šílených událostí.

Vzhledem k tomu, že obyvatelé města mimořádné rozdělen do dvou frakcí, by měl lépe seznámit se s nimi. Legitimní moc bojuje proti zločinu, ale někdy nejsou na rozdíl od hotovosti na čestných občanů. Oni také často zabývá vydírání někoho jiného podnikání, což samo o sobě přináší dobrý příjem. Zločinecké gangy Celkem obtěžovat zástupce zákona, protože pro ně, napadení a loupeže - obvyklá věc, to je to, co dýchají. Ten, kdo se stanete, než vážně můžete udělat své podnikání, musí podstoupit automatické testovací zápas. Z tohoto důvodu jsou pohodlné a pochopit princip bojového systému. Poté můžete začít čerpat své vlastnosti a zapojit se do souboje se skutečnými hráči.

Úspěch v boji závisí nejen na štěstí, ale také na faktorech, jako jsou vlastnosti charakteru. Lépe čerpána zdraví, sílu, vytrvalost, obratnost, reakce - tím větší šance porazit nepřítele. Také dávejte pozor na rozdíl v úrovni potenciálního rivala. Také pozor na takové opatření jako zásobování energií. Bez skladování energie nemožné hrát online Urban válku, protože nemusíte zeptat někoho zaútočit. Zapomenuté energie je zpět v čase, ale můžete urychlit tento proces převzetí moci.

Každé vítězství vám přináší zděděné zkušenosti a peníze. Ale strávit nashromážděné finanční prostředky budou a kdy, a co se děje. Hra TownWars nabízí přístup k butiky a nákupní centrum, kde si můžete koupit vybavení, zbraně, oblečení a širokou řadu příslušenství. Také najít Center je restaurace, kde nemusíte vypadat pryč, právníků a kriminalistů. Kromě toho je DIY store, který se nachází v místech průmyslové oblasti. Zde koupil výkresy nutné pro výrobu. Vše, co dostanete v obchodě a butiku s dosažením úrovně 10 může být zvýšena na workshopu.

Urban War on-line hra má i další funkci - rozvoj podnikání. Na začátku svého stanu stánky s párky v rohlíku. I když je malý, ale přesto firma a vydělat jej spustit. Rozvoj a bohatý člověk, se nakonec získat další společnost, zlepšit to, co již vlastníte, bude moci urychlit produkci. K dispozici jsou čtyři úrovně maloobchodních prodejen po hotdogy následoval Souzpechat, džusy, vodu a knedlíky. Dostupnost podniku nezávisí na tom, co ještě je na úrovni.

V neposlední řadě je třeba říci, že Urban Wars hra nabízí aktivovat seznam užitečných technik. Techniky získal v restauraci na CRP, nebo se extrahuje v ústavu na průmyslové zóně. Zde je devět techniky, které jsou velmi užitečné v boji: jeho odhad, Requiem, Blood for Blood, léčení, Counterstrike, Strike trik záludný techniku ​​krvežíznivých a Combo.

Pro posouzení potenciálu hry můžete pouze v případě, zasyadet se na hraní. Zkuste to - a budete ho milovat! Hodně štěstí!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky