Německý Truck Simulator

Alternativní názvy: Německý Truck Simulator

Hra německé Truck Simulator je unikátní počítačová hra svého druhu, protože se zaměřuje na tvrdé práci truckerů. Tato hra je navržena v žánru simulátoru.

Online hra Německý Truck Simulator, můžete si stáhnout oficiální internetové stránky herní, nebo si objednat digitální verzi hry (na disku).

Stáhnout hru německé Truck Simulator, můžete torrent soubor, pokud na těchto webových stránkách pocházejí touto funkcí. Na oficiálních stránkách hry také stáhnout německé Truck Simulator zdarma nemožné. Její potřeba pre-order a koupit.

Předtím, než začnete hrát na německé Truck Simulator, zda váš počítač splňuje systémové požadavky pro hru na:

1) 2.4 GHz - procesor.

2) 1 GB - RAM.

3) 1 GB - HDD.

V počítačové hře německé Truck Simulator budete hrát, počínaje běžnými řidiči kamionů kariéru. Chcete-li koupit vlastní vůz si potřebují vydělat peníze. Ale to není konec svého cíle, budete muset získat více a více nákladních automobilů, rozšiřuje jejich držení.

Pak budete muset najmout řidiče a koupit garáže pro osobní automobily. Budete kupovat po celém Německu. To musíte vytvořit svůj jedinečný logické říši.

Pro usnadnění nákupu, bude vaše pozornost věnována přesné mapy Německa a jejích osmnácti největších měst.

Hra německé Truck Simulator současné době vyvinut režim kariéry a lepší ekonomický systém.

Musíte být ve hře německé Truck Simulator nejen rozšířit svou flotilu, ale pozor na něj. Aktualizovat svá vozidla na maximální úrovni, že přinese větší příjmy.

Aby si můžete zahrát v ruštině, budete muset hrát další německé Track Simulator ke stažení trhliny, a pak ji nainstalovat.

Tak to vyvíjí svou jedinečnou ekonomickou strategii, která vám přinese zisk. Najmout ty nejlepší zaměstnance a koupit pouze kvalitní kamiony, a to navzdory skutečnosti, že mohou být lepší. Rozšířit své podíly nákupem poboček v různých částech Německa.

Vaše práce bude cestovat jen mezi městy v Německu. Zatížení, množství a okres se rozhodnete poslat sami.

Ty by měly nutně sledovat stav jejich dopravy, dávejte pozor na množství paliva v automobilech.

Hra německé Track Simulator nerozšířila po celém světě, a jen několik málo zemí: Německo, Rakousko, Rusko, Velká Británie, Polsko, Španělsko, Maďarsko, Česká republika, Slovensko, Francie a Skandinávie.

Objev všechny podmínky profese trucker s hrou německé Truck Simulator. Hodnotit tento neobvyklý simulátor, je to funkce a výhody.

Staňte skutečný řidič kamionu, který měl sílu řídit jejich říši: zapojit se do distribuce dopravy, nákupních garáží a nákladních automobilů, jakož i výběr zaměstnanců.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky