Football Manager

Alternativní názvy: Football Manager

Manažer Fotbal on-line - je sportovní on-line strategie, která bude zajímavá pro fanoušky fotbalových zápasů. Tento fotbalový zápas je vyvinut Sports Interactive a pravidelné série, proslulé série fotbalového Football Manager, který byl zahájen již v roce 1992 (pod názvem Championship Manager). Tato hra byla první, které vedení zavedlo fotbalový tým ...

Aby bylo možné začít hrát hru on-line správce fotbal, potřebujete Registrace manažer fotbal, který je takto: k aktivaci herní účet, který potřebujete z domovské stránky nebo kliknutím na tento odkaz http://store. steampowered. com / o /, stáhnout platforma online gamingu Steam, se kterým můžete spustit hru. Je to vlastně bude zaregistrujete svou hru správce fotbal.

Požadavky na systém pro instalaci Internet platfomy Steam:

- Windows XP, Vista nebo 7;

- 512 MB paměti RAM

- Procesor s taktovací frekvencí 1 GHz nebo lepší.

Mac Pro - Intel Mac, OS X Leopard 10. 8, Snow Leopard 10. 3 nebo novější.

Důrazně se doporučuje dvou-tlačítko myši, a takzhe1 GB volného místa na pevném disku a

Širokopásmové připojení k internetu.

Online hra Football Manager nabízí působit jako fotbalový trenér jednoho z fotbalových klubů. Výběr je široký, protože vám bude nabídnuta více než padesát zemí na planetě, na které by bylo vybrat si klub z největších lig po celém světě.

Online hra manažer fotbal má dost dobrý systém podpory a školení. Díky informacím v tomto systému, který bude schopen pochopit, co se děje v této hře. Navzdory skutečnosti, že tento systém je určen především pro začátečníky, zkušené hráče, tato informace může být také užitečná, jako manažer fotbal online hra je neustále aktualizován, a pokaždé, když se objeví nějaké nové příležitosti. S touto znalostí budete moci vést více úspěšný a plnou hru.

V této verzi, tato hra (manažer Football 2012), tam byly některé inovace a vylepšení. Zde jsou základy, které jsem Vás zvou ke splnění

- Schopnost řídit, kdy a kde chcete,

- Příležitost podílet se na převody a smlouvy;

- Lepší výkon skauti;

- Zlepšení sledování 3D mechanismu motoru;

- Více inteligentní rozhraní;

- Intonace;

- Přítomnost nového tréninkového režimu.

Více informací o těchto inovací lze nalézt na oficiálních stránkách Manager fotbalu.

Kromě těchto inovací, správce zvěře, fotbal online se podstatně změněna mnoho dalších aspektů, jako je například práce s médii, tiskové konference, juniorské a systému pro vytváření nových hráče. Kromě toho došlo ke změnám ve schopnosti integrovat se sociálními sítěmi, mechaniky v přátelských, manažerských týmů, a dokonce i některé aspekty hry. Podrobnosti o každé z těchto aspektů se můžete dozvědět z řady videí, které budou brzy k dispozici na oficiálních stránkách hry.

Hrát hru na správce fotbal on-line, řešit různé problémy a přijímání důležitých rozhodnutí, jako je například, kteří produkují na poli, a koho nechat na lavičce. Musíte definovat taktiku hrací, aby náhrady, dávat pokyny, sledovat zápas ...

Jako vedoucí, manažer fotbal hrát, musíte při plnění svých povinností a mimo hřiště. Například: provést výběr hráčů pro hry, účastnit se převodů, komunikovat s tiskem, atd.

V manažera fotbalového utkání bude zajímavé, není divu, tato hra je zdaleka jeden z nejlepších v tomto segmentu. Takže pokud máte zájem v této hře, bude manažer fotbalový registrace vám umožní cítit se jako fotbalový profík!

Účelem hry, myslím, že chápete, že je získat co nejvíce trofejí pohár!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky