Estsilon

Alternativní názvy: Escilon

Estsilon on-line - jedinečný prohlížeč-založené hry, k dispozici publikum uživatelů zdarma. Jedná se o originální MMORPG (historical žánr) hra. Projekt je kvalitativně odlišné od současných on-line hry, jako tvůrci pracovali na odstranění různých nedostatků. Vážení hráči, v Estsilone lákají nejen zajímavou legendu, ale klíčové vlastnosti ohromí a potěší. Dostat se do světa jeskynní lidé, dostanete příležitost k růstu a přestěhovat se do nových oblastí, kde příslušné otevřených velkými, atraktivními vyhlídkami. Tak, jak byste postupovat z minulosti do budoucnosti, cítil se k potěšení a složitostí života v různých dobách.

Systémové požadavky jsou minimální. Váš počítač musí být nainstalován systém Windows (XP, Vista nebo Windows 7). Také pro hru bude potřebovat zvukovou kartu, klávesnici a myš. Pokud jste připojeni k internetu, můžete začít registrovat a hrát hry on-line Estsilon.

Estsilon on-line registrace vám bude obyvatele doby kamenné. Nemusíte se stáhnout klientský software. Registrace Estsilon - jednoduchý a rychlý proces. Jediné, co musíte zaregistrovat nový znak, určující následující informace:

1) musíte zadat své přihlašovací jméno - si myslím, že původní název pro znak

2) Určete pohlaví (muž nebo žena)

3) Zapište si e-mailovou adresu - ale pouze jeho skutečný!

4) Zadejte heslo - zkuste přijít s mnohem spolehlivější

5) Uveďte datum narození

Po vyplnění registračního formuláře, klikněte levým tlačítkem Log Estsilon on-line hra bude k dispozici. Znát pravdu a pochopit pravdu o velkorysé Ruthless. To bude vhodnější pro přírodu? Online hra Estsilon pomoci na to přijít.

Abychom pochopili, jak hrát Estsilon začít projít školení v sázce. Úspěšně absolvování tohoto úkolu, vydělat bod zvýšení výkonu, plus nějaké užitečné věci. Po dokončení v mechanismu hry, budou moci navštívit všechny dostupné místa. Estsilon online hra zahrnuje jak nadzemní a podzemní lokace.

Aerial - kontinent, ostrov a moře, a podzemní vody - bludiště. Ve všech místech, budou splňovat celou řadu zvířat, které pravidelně padají zdroje, které by měly být vybrané. Vzhledem k tomu, všechno ve hře budete muset vytvořit svůj vlastní, vysrážené zdroje užitečné vytvořit masti, takže oblečení a zbraně. Ale bližší pohled na to později.

Tak, jsme zjistili, kde se akce hry. Hlavní stanoviště je jeskyně vesnice divochů. Zde jsou následující lokality:

- Bonfire

- Jeskyně jezditelný vůdce

- Jeskyně duchů

- Jeskyně mistrů

- Battlefield

- Shack Antistesa

- Nakupování oltář

- Temple Opifeksa

- Ledová jeskyně.

Kromě těchto místech, budete mít přístup k rybářské vesnici, kde si můžete koupit loď a jít questu úkol.

Pro přehrání Estsilon muset vybrat, jak byste si přál, aby jeho charakter. Ve hře Estsilon přítomných bojovníků a mágů. Mají charakteristické vlastnosti a dovednosti.

Hlavním parametrem pro válečníka - postavu. Také je potřeba se postarat o zvýšení hněv a dovednosti.

Mágové důraz na racionalitu. Také to bude zajištěno, že se zvyšující se úrovní mohli dát požadované magické věci.

Jak již bylo zmíněno, vytvoří potřebné věci pro sebe. Estsilon - nepřetržitý boj o přežití a samozřejmě nebudete přežít v tomto světě, s holýma rukama. Zdroje prostě set, ale když ulovené cokoliv, přinese na mysl, před tím, než se stane užitečná věc. V této online hře za předpokladu, že tyto prostředky: řadu rostlin, hub, kořeny, kameny, větve, stejně jako ti, kteří vypadli ze zvířat. Můžete je používat pouze po identifikaci Jeskyně duchů. Po identifikaci můžete, například, aby se mast (pokud víte, recept), výměna zdrojů je pro něco nezbytného, ​​nebo jen jíst a zlepšit tuto vlastnost.

Hra má také měnu - Mušle. Ale můžete vydělat peníze pomocí obchodu všechny stejné zdroje nebo zvládnutí profese. Pokud máte rádi klidnou práci, stal šaman nebo čaroděj. V tomto případě, vaše služby bude dobře zaplaceno.

Nicméně, tvůrci mají postaráno o požární soustava. Zapojte se do skupinových bojů s ostatními hráči a se zvířaty, stejně jako právě v duelech. Ty budou sloužit jako zbraň kameny, nože, sekery, hole, obušky. Ve které bitvě byste nepřišla, tam je vždy vyhraje! Jistě vzestup ke slávě a získat zkušenosti, tak potřebnou pro další pokračování v cestě.

V podstatě on-line hra se skládá dělat quest úkoly. Všechno to začíná s prvním questu Bonfire získaných od Virtus. Další práce bude mít starce Antistesa. Čím déle hrajete, tím více úkolů. S každou úrovní jsou stále více zajímavá a rozmanitá.

Na úrovni hrát hry on-line Estsilon může přechod z jednoho období do druhého. A každá úroveň má své vlastní výhody a funkce. Například na úrovni mágů závisí na množství many na jednotku přiměřenosti. Bojovníci na úrovni 5 může způsobit na bojišti instruktorů a mistrů proudem nebo lsti. Funkce Level 4 je považován za příležitost k posílení profesní dovednosti na něj. Projít a zhodnotit všechny z těchto mimořádných úrovní, nyní atmosféru starověkého světa, fascinující cestu přes věky - to vše a mnohem více on-line hra vám nabízí Estsilon.

Připojte se do hry Estsilon dostupné pro každého. Tento tajemný svět je připraven přivítat vás! Vítejte na vzrušující virtuální prostor! Nechte hra jistě vám spoustu zábavy!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky